DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
NURSİMA POLA
NURSİMA POLA
Giriş Tarihi : 16-07-2021 14:48

ARKADAŞ !!!

Sevgili dostlarım Bayram öncesi sizlerle arkadaşlık mevzusunu dile getirmek istiyorum. 

Arkadaş adından da anlaşılacağı üzere maneviyat açısından ardında, arkasında duran kişi anlamına geliyor. Yeri gelecek arkasında taş taşıyıp arkanda durmasını da bilecek ama asla arkanda atılması bekleyen taş olmayacak. 

Bazen insanların nankörlüklerini anlayamıyorum. Yaş geçtikçe değil yaşanmışlıklar geçtikçe anlıyorsunuz. Siz yaptığınızla onlarda ahınızla baş başa kalıyor. Benim çevreme söylediğim bir çift sözüm vardır. "Birbirinize çınar kadar gölgesi huzur verici , taş kadar sağlam dost olun "

Kimileri de var ki güneş gibi aydınlıkta var , gece olunca kayboluyorlar. Böylesi gece aklında düşünce, aydınlıkta samimiyetsiz bir gülümseme bırakıyor. İnsanı nankörlük ve samimiyetsizlik çok yoruyor.  Bundan bir sene önce bir arkadaşıma evimi, ailemi, çevremi açtım  ve yetmedi kalbimdeki çiçek demetlerini verdim. Ve sonra beklenenin tam tersi solmuş çiçek demetleri ile arafta kaldım. Bu kadar yazıdan ve yaşanmışlıklardan sonra bir neyse denilmezse dünya yaşanılacak bir yer olmaktan çıkar. Sağlıklı, samimiyeti bol, dert sayacağınız şeylerin az olacağı günlerle buluşmanız dileğiyle

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç
Advert