DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
NURSİMA POLA
NURSİMA POLA
Giriş Tarihi : 08-05-2021 12:41

GEÇMİŞ

Ben Buse , 40'lı yaşlarımın ortasındayım. Bekar ve bir çocuk sahibiyim.Bu çocuk bilinen çocuklardan değil, o bir kuş! Yıllardır güvenebildiğim tek varlık. Sevgimi karşılıksız bırakmayan sadık bir dost ve en önemlisi dibi görülen bir kuyu.

 

Bundan 5 sene önce,henüz kuşum (pırpır) yok. Kuşumun hayatıma giriş sebebini hazırlayacak olaylar var. Gencim, güzelim ve hayatımda birisinin olmasını istiyorum. Lakin benim baktığım pencereyi o derinden çatlatmadan önce istiyordum. Haluk Cantez!Bana dibi görülmeyen kuyudan suyun içilmeyeceğini öğreten önemli tecrübelerimdendir. Ben onunla evli olmayı düşünürken, o benimle neler neler düşünüyormuş. Evimi,arabamı,bahçelerimi satıp , benimle dost hayatı kurmayı planlıyormuş. Hoş! Bunu eşiyle konuşurken duymakta ayrı bir şok geçirmeme neden oldu.Daha sonrası bildiğiniz gibi işte...

 

Sevgili dostlarım sizlere yeni bir insanın penceresinden bakmaya çalışarak bir yazı sundum. Çok ayrıntıya girmeden sizlerin hayal  dünyasına bırakmak istedim. Benden size yadigar kalmasını istediğim bir söz "Geçmişini bilmediğin ile gelecek ancak geçmiş olur."

 

Not; Kişiler ve olaylar hayal ürünüdür. Yazımın son kısmında geçen söz bana aittir.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA