Ziyarette İlçe Jandarma Komutanlığına Fatma Topal, jandarma merkez komutanlığına ise Sena Gedik vekâlet etti. Ziyarette okul müdürü Mustafa Can ile birlikte özel eğitim öğretmenleri ve rehber öğretmenleri de eşlik etti.

İlçe Jandarma komutanlığı görevine vekâlet eden Fatma Topal, ilçe Jandarma komutanından taleplerde bulundu. Topal, ‘’Bizim için insanların can ve mal güvenliği önceliğimizdir. Köyümüze ve mahallemize tanımadığımız kişiler gelirse 112’yi arayıp haber verelim. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizleri okulumuzda düzenleyeceğimiz etkinliğe davet ediyoruz’’ dedi.  

Erdemli İlçe Jandarma Komutan Vekili Üsteğmen Ali Akdoğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Akdoğan, sizleri çok seviyoruz ve diyoruz ki, ‘’Evlerinizden tek başınıza çıkmayın. Yanınızda kimse olmadan evden ve okuldan ayrılmayın. Şüpheli gördüğünüz şeyleri anne babalarınıza, yakınlarınıza ve 112 acil hizmetlere haber veriniz.  Tanımadığınız kişilerden herhangi bir şey alıp yemeyiniz’’ diye belirtti.

Advert