Tam Kadro İftar
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıTam Kadro İftar

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, başta Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk olmak üzere ilçe protokolü ve mahalle muhtarlarına yemeği verdi.

Tam Kadro İftar
Bu içerik 3193 kez okundu.

Wonasıs Otel havuz başında verilen iftar programına, ilçe Kaymakamı Muhittin Pamuk, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Oktay Öztürk, MHP Erdemli ilçe başkanı Bekir Özsu, MHP il yönetim kurulu üyeleri, Belediye meclis üyeleri, daire amirleri, Sivil Toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar, meslek odaları temsilcileri ile basın mensupları katıldı.

Programda konuşan Kaymakam Muhittin Pamuk ve Belediye Başkanı Mükerrem Tollu  katılımcılara teşekkür ederek, bu birlik ve beraberliğin her zaman devam etmesini temenni etti.

Kaymakam Pamuk, “Bu güzel iftar akşamında bizleri bir araya getiren Belediye Başkanımıza ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Bin aydan hayırlı Ramazan ayının içerisinde bulunduğumuz bu günlerde yavaş yavaş sonuna geliyoruz. Bu güzel ve hayırlı ayda siz değerli Erdemlili halkımızla birlikte olmaktan çok mutlu oldum. Eğer dünyada başarılı olmak, başı dik olmak istiyorsanız, her türlü ilişkinizde Ramazan-ı Şerif ayında nasıl fedakarlık yapıyorsanız, hak, doğruluk ve adalet için de her zaman fedakarlık yapmanız gerekiyor. İşte o zaman başınız dik olursunuz. Bu vesile ile tüm Erdemli halkının Ramazan Bayramlarını kutluyor huzurlu bir yaşam diliyorum” dedi.
Başkan Tollu da konuşmasında, Erdemlinin hizmetinde olan insanlarla bu gönül sofrasında buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Tollu, “Erdemlinin hizmetinde olan insanları hep beraber bu iftar sofrasında bir arada görmek ne güzel. Bu güç birliğimizi merkezi idarenin ve Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinin ilçemize gelmesinde de kullanmalıyız” dedi.


İnsanoğluna verdiği nimetler için Cenabı Allah’a ne kadar şükredilse az olduğunu söyleyen Tollu, “Yüce Yaradan’ın diğer milletlerden müstesna olarak Türk milletine bahşetmiş olduğu nimetler ve meziyetler için de ne kadar şükretsek azdır. Bu özelliklere sahip olan bir milletin evlatları olarak onlar gibi olabilmek ve onların yolunda dosdoğru ilerleyebilmek için birbirimize kenetlenmeli ve güç birliği yapmalıyız. Dünyanın en güzel beldelerinden olan Erdemli’de yaşamanın hazzını ve gururunu birlikte yaşamalıyız. Bu vesileyle bu iftar sofrasında sergilenen birlik ve beraberliğin devamlı olarak sürmesini temenni eder, davetimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize teşekkürlerimi sunar tüm Erdemli halkının Ramazan Bayramlarını tebrik ederim” diye konuştu.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu