Sarıkaya Kur'an Kursuna Çevre Düzenlemesi
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSarıkaya Kur'an Kursuna Çevre Düzenlemesi

Erdemli’nin Sarıkaya mahallesinde bulunan Kız Kur’an kursunun çevre düzenlemesi Erdemli Belediyesi tarafından yapılarak çocukların hizmetine sunuldu.

Sarıkaya Kur'an Kursuna Çevre Düzenlemesi
Bu içerik 2765 kez okundu.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu beraberinde İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, Sarıkaya Muhtarı Mustafa Ulak, Sarıkaya Kız Kur’an Kursu Dernek Başkanı Veysi Gülşen ile birlikte Sarıkaya kız kur’an kursunu ziyaret ederek çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, "Daha önce yapılmayan Sarıkaya Kız Kur’an kursunun çevre düzenlemesini yapıyoruz. Kurs bahçesine parke taşı döşeyip yağan yağmurda çamur olmasını önlüyoruz. Aynı zamanda Bahçemize bank ve bir de çocuk parkı döşedik. Öğrencilerimiz yaz boyunca burada öğrenim görüyorlar. Onlar bizim geleceğimiz. Belediye olarak da bizlerin görevi çocuklarımızın eğitim ve öğretim yuvalarını en iyi şekilde üzerimize düşen görevi yapmaktır. Sarıkaya kız kur’an kursumuzda çalışma artık  bitmek üzere hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Sarıkaya Kız Kur’an kursu dernek başkanı Veysi Gülşen ise; "Erdemli Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Uzun süredir yapılması gereken çevre düzenlemesi eksiğimizi yaptırdı. Artık öğrencilerimiz yağmur yağdığı zaman çamurda kalmayacaklar. Park yapılıp oyun alanı da yapılıyor. Katkılarından dolayı Erdemli Belediyesi ne ve çalışanlarına çok teşekkür ederim . ayrıca,  yaz kuran kurslarımızın açılmasında yardımlarını esirgemeyen ilçe müftümüz Mahmut Sami Türkmenoğlu Muhtarımız Mustafa Ulak ,Ali Kaya ,İbrahim Gürsoy , Bekir Gürhan a köyümüzün ustalarına ve hayır sever halkına yardımlarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz .Allahım yardımlarını kabul eylesin" dedi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu sarıkaya kuran kursu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu