Bayramlaşma 3. Bayram
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBayramlaşma 3. Bayram

Erdemli Belediyesi geleneksel bayramlaşma proğramının bayramın üçüncü günü Sarıkaya mahallesinde yapılacağı bildirildi.

Bayramlaşma 3. Bayram
Bu içerik 2087 kez okundu.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, herkesin birlikte bayramlaşmasını amaçladıklarını söyledi. Erdemli Belediyesi yıllardır bayramlaşma programları düzenliyor. Programlarda birlik ve beraberlik vurgusu yapıldığı ifade edilirken, bu yıl da programın düzenleneceği belirtildi. İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu’nun sohbetiyle ve Hafız İsmail Coşar’ın kasideleriyle konuk olarak vatandaşlarla buluşacağı programın, bayramın 3. günü olan 27 Mart Salı günü, akşam saat 8.00’da, Erdemli Aydınlar-Avgadı Mahallesinde gerçekleştirileceği duyuruldu.

Bayramların birlik ve beraberlik ruhu taşıdığına değinen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada kendilerinin bu ruha uygun birlik ve beraberlik olgusunu Erdemli’de daha sağlam temeller üzerine oturtmak, halkı kucaklaştırmak olduğunu beyan etti. Türkiye’nin şu günlerde çok daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğunu beyan eden Başkan Tollu, bu konuda ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini kaydetti. Bayramlaşma gibi programların da bu düşünceye önemli bir vesile kaynağı olduğunu söyleyen Tollu, düzenleyecekleri bayramlaşma programına tüm vatandaşları davet ettiklerini belirtti.

“Birlikte bayramlaşalım” anlayışı ile düzenledikleri programın kendi dönemlerinde başladığına dikkat çeken Tollu, “insanlarımızın bu tür etkinliklerle moral ve motivasyonunu arttırmayı, onları mutlu etmeyi, onlara birlik ve beraberlik olgusunu aşılamayı kendimize gaye ediniyoruz. Erdemli Belediyesi olarak yaptığımız hizmetleri bu tür etkinliklerle taçlandırıyor, bunu da bir hizmet olarak halkımıza armağan ediyoruz. Şimdiden herkesin bayramını kutluyor ve daha güzel günlere, birlik ve beraberlik içerisinde aydınlık günlere vesile olmasını diliyorum” dedi.

erdemli ajans erdemli belediyesi bayramlaşma
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Erdemli’de Bayram Trafiği
Erdemli’de Bayram Trafiği
Bakan Elvan’dan Çiftçilere Destek Sözü
Bakan Elvan’dan Çiftçilere Destek Sözü