İlk kutlayan onlar oldu
AdvertAdvert
Advert


Günün Başlıklarıİlk kutlayan onlar oldu

Komşu grup ailesi ve Erdemli basını, geleneksel “Gönül Sofrası” iftarında buluştu

İlk kutlayan onlar oldu
Bu içerik 3004 kez okundu.

Komşu Mağazalarının geleneksel Gönül Sofrası iftarında bu defa Komşu Grup yöneticileri, Ulusal ve Yerel Basınımızın değerli temsilcileri ile buluştu.

           Gönül Sofrası iftarına, Komşu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nezir ARSLAN, Komşu Grup İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet USLU, Basınımızın değerli temsilcilerinden İsmet CAN, Derviş ÇÖMEZ, Durhasan ŞAHİN, Oktay İNCE, Veli COŞKUN, Ömer TUNCEL, Hüseyin YILDIZ ve Yasin CAN katıldılar.

            Gönül Sofrası iftar yemeğine katılanlara teşekkür eden Komşu Grup Genel Koordinatörü Nezir ARSLAN, Komşu Mağazalarının bu günlere gelmesinde Basın Mensuplarının ve Basın Camiasının çok büyük önemi olduğunu ifade etti. Komşu Mağazaları önce gönüllerde büyüdü diyen Nezir ARSLAN, konuşmasına şöyle devam etti.

           ''Komşu Mağazalarının bu gün 19 noktada üç yüz çalışanıyla günlük ortalama 6300 kişiye ev sahipliği yapıyoruz. Bu çok meşakkatli ve bir o kadar da zor bir iş. Bu zor işin altından ancak bu işe gönül veren insanlarla kalkabilirsiniz. Biz işimize gönlümüzü ve ruhumuzu verdik. Gönül kazanarak, dua alarak bu noktalara geldik. İş felsefemiz, iyi işler yapmak, bu memlekete iyi eserler bırakmaktır. Siz Basın Mensupları ile kurduğumuz dostane ilişkiler sayesinde, sizde bir anlamda bizim işimize gönül verdiniz, benimsediniz. Her daim sesimiz oldunuz. Gün geldi övdünüz, gün geldi eleştirdiniz. Ama her zaman yapıcı oldunuz. Çünkü sizler ve bizler bu Erdemli Markasının daha iyi noktalarda olması gerektiğine inandık. Bu açıdan, siz Basın Mensupları arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Sizler bizim gönül dostlarımızsınız'' dedi.

             Proğramın ardından Gönül Sofrasına katılan Basın Mensupları ile birlikte toplu hatıra fotoğrafı çekildi ve Basın Mensuplarının Babalar Günü kutlandı.

Erdemli Ajans olarak nazik davranışlarından ve ‘Babalar’ günümüzü hatırlayarak kutlayan Nezir Arslan, Mehmet Uslu ve Komşu ailesine teşekkür ediyoruz.

erdemli ajans komşu mağazaları komşu kids
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu