Gönül sofrası Tömük’te
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıGönül sofrası Tömük’te

Erdemli Belediyesi tarafından Kasabadan mahalleye dönüştürülen yerlerde kurmuş olduğu gönül sofrası bu kez Tömük’te kuruldu

Gönül sofrası Tömük’te
Bu içerik 3002 kez okundu.

Tömük mahallesi Düğün Salonu önünde gerçekleştirilen iftar proğramına Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Başkanı Ramazan Özünal, Başkan Mükerrem Tollu, MHP ilçe başkanı Bekir Özsu, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Proğramda bir konuşma yapan Tömük Mahalle muhtarı Yakup Boyalı iftar proğramını düzenleyen Başkan Tollu’ya ve katılan herkese teşekkür etti.

Daha sonra konuşma yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu şunları söyledi; “Yapılan hizmetleri yerinde görmek adına ve hemşehrilerimizle birlikte iftar açıp onların talep ve isteklerini dinlemek için kasabadan mahalleye dönüşen yerlerde gönül sofralarımızı kuruyoruz.

Tömük mahallemizde gerçekleştirdiğimiz hizmetler var, devam edenler var ve yapacak olduğumuz hizmetler var. Biz ne söz verdiysek çok daha fazlasını sizlerle birlikte yapacağız.

Erdemli Belediyesi olarak nitelikli meclis üyelerimiz, çalışma arkadaşlarımızla birlikte hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan hizmet üretmeye devam ediyoruz.

Bizler nitelikli ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Bunlar evvel Allah sonra sizlerin duasıyla gerçekleşiyor. Allah dualarımızı kabul eylesin. Bizim ayarımızdaki birçok belediye personel maaşını ödeyemezken bizler hamdolsun yatırım yapmaya hizmetlerimizi arttırarak devam ediyoruz. Tömüğümüzde ve Erdemlimizde yolla alakalı bir eksiğimiz kalmayacak. Çok amaçlı düğün salonumuz, kapalı Pazar yerimiz, park alanlarımız hizmete girdiğinde Tömüğümüzün yarını bugünümüzden çok daha iyi olacak. Geldiğiniz için teşekkür ediyor ve hepinizin Ramazanını tebrik ediyorum.” Dedi.

Daha sonra söz alan Türkiye Muhtarlar Federasyonu Başkanı Ramazan Özünal misafiperverliklerinden dolayı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve Erdemli halkına teşekkür ederek, “Her Erdemli’ye gelişimde gelişen ve değişen bir Erdemli görmekten mutluluk duyuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Tollu’ya Tömük halkı teşekkür ettiler.

Başkan Tollu Belediye Meclis Üyeleri ve müdürlerle birlikte kahvedeki vatandaşları ziyaret ederek onlarla istişare etti ve sorunlarını dinledi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu tömük
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu