Özünal, “Cumhurbaşkanımız zamanında Muhtarlar Hakettiği Değeri gördü”
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıÖzünal, “Cumhurbaşkanımız zamanında Muhtarlar Hakettiği Değeri gördü”

Muhtarlar Federasyonu Başkanı Özünal’dan Erdemli’de protokol ziyaretleri

Özünal, “Cumhurbaşkanımız zamanında Muhtarlar Hakettiği Değeri gördü”
Bu içerik 2218 kez okundu.

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal, teşkilatlandırma başkanı Ömer Kılıç ile birlikte Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, ilçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Derin ve ilçe belediye başkanı Mükerrem Tollu’ya nezaket ziyaretlerinde bulundu.

İlk ziyaretini ilçe kaymakamı Muhittin Pamuk’a yapan Özünal, ‘’1985 yılından bu yana muhtarların özlük haklarının verilmesi için yaptıkları mücadelenin karşılığını sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde aldık. Muhtarlarımız Cumhurbaşkanımızın sayesinde değer kazandı, istek ve talepleri dinlenir yerine getirilir, devletle bütünleşir oldu. Federasyon olarak  muhtarlarımızın özlük haklarının  için daha iyiye gitmesi yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim bu çabamızı Sayın Cumhurbaşkanımız biliyor ve devamlı muhtarlarımızla toplantılar düzenleyerek sorunların çözümüne direkt kendisi müdahil oluyor’’ dedi.

Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘’Biz muhtarlarımızı ve halkımızı kendi ayağımıza çağırmıyor onların ayaklarına kadar giderek sorunlarını dinliyor çözüm yollarını arıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde hareket edildiğinde mahalleleri hizmet daha hızlı geliyor sorunlar daha hızlı çözülüyor. Muhtarlarımız devlet ile halk arasında önemli bir köprü görevi görür ve özellikle de kaymakamın en yakın mesai arkadaşıdır’’ diye konuştu.

Özünal daha sonra Jandarma Komutanını Yüzbaşı Mehmet Derin’i ziyaret ederek, Jandarma teşkilatının kuruluşunun 178. Kuruluş yılını kutladı.  Özünal daha sonra Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu makamında ziyaret etti.

erdemli ajans tmd türkiye muhtarlar derneği federasyonu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
Keçeden Şal Yaptılar
Keçeden Şal Yaptılar
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”