Müjde! Müjde! Müjde!
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Müjde! Müjde! Müjde!

Erdemli’nin en büyüğü açıld

Müjde! Müjde! Müjde!
Bu içerik 5477 kez okundu.

Erdemli’nin en büyük çocuk mağazası Komşu Kids açıldı. Komşu Mağazaları çocuklara yönelik yeni bir mağaza daha açtı. Komşu Kids Erdemli Şubesinin açılışında konuşan Komşu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan, Erdemliye böyle bir eser kazandırmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Nezir Arslan konuşmasında, Komşu Mağazaları olarak Erdemli'de doğduklarını, bugün onlarca noktada, yüzlerce çalışan ile binlerce kişiye hizmet verdiklerini  ifade etti.

Binlerce kişiye her gün Komşu sıcaklığını, Komşu, güler yüzünü sunduklarını belirten Komşu Grup yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan Konuşmasını şöyle sürdürdü:

‘’Komşu Mağazalarındaki  felsefemiz,  “İyi eserler, iyi insanlar tarafından daha iyileri için yapılır’’ bu anlayışımızı bu markamızda da Komşu Kids’de de uyguluyoruz. 0-14 yaş arası bebe ve çocuk grubunu içeren Komşu Kids, tıpkı KOMŞU  gibi  büyüyüp çoğalacak inşallah.’’

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu dayaptığı konuşmada, Komşu Mağazalarının Erdemlinin markası olduğunu, bu marka ile Erdemlinin gurur duyduğunu, ifade etti.

Tollu, günümüz şartlarında artık rekabetin  iyice kızıştığını, bu ağır rekabet koşullarında  işini iyi yapanın ayakta kalabileceğini, işini yapanın da hem devletine, hem milletine hem ortaklarına hem de çalışanlarına kazandırdığını belirtti.

Erdemli kaymakamı Muhittin Pamuk, da istihdam seferberliğine komşu grubunun yaptığı destekten dolayı teşekkür ederek,  devlet olarak yatırımcıların emrinde olduklarını kaydetti.  Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu’nun açılış duasının ardından kurdela kesimi ile birlikte KOMŞU KİDS’in açılışı gerçekleştirildi. 

Erdemli Ajans olarak Komşu ailesine Komşu Kids'in hayırlı olmasını temenni eder, bol kazaçlar dileriz.

erdemli ajans komşu komşu kids
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Çamlığında Hap Operasyonu
Erdemli Çamlığında Hap Operasyonu
Başkan Tollu, “Erdemli’de İzimiz var, Geleceğe Sözümüz”
Başkan Tollu, “Erdemli’de İzimiz var, Geleceğe Sözümüz”
Mükerrem Başkan'ın Adaylığı Kesinleşti!
Mükerrem Başkan'ın Adaylığı Kesinleşti!
Dünya Erdemli’de Bu Yolları Takip Edecek
Dünya Erdemli’de Bu Yolları Takip Edecek