Kaymakam Pamuk: ‘’Şehit yakınları ve gazilerimiz baş tacıdır’’
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKaymakam Pamuk: ‘’Şehit yakınları ve gazilerimiz baş tacıdır’’

Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, ilçedeki gazi ve şehit yakınlarıyla bir araya geldi.

Kaymakam Pamuk: ‘’Şehit yakınları ve gazilerimiz baş tacıdır’’
Bu içerik 3042 kez okundu.

Erdemli Öğretmen evinde düzenlenen iftar programına katılan Pamuk,  beraberinde eşi Sülün Pamuk ile masaları dolaşarak gazi ve şehit yakınlarıyla tek tek ilgilendi, hal ve hatırlarını sordu. Pamuk, yemek sonrası yaptığı konuşmada, şehit yakınları ve gazilerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Burada bir araya gelerek dostlarımıza güven düşmanlarımıza karşı birlik beraberliğimizi sergiliyoruz diyen Pamuk, şöyle konuştu:

‘’Şehitlik ve gazilik mertebeleri necip milletimizin gönlünde farklı ve müstesna bir yeri vardır. Bu millet vatanın bütünlüğü, devletin bekası için yeri geldiğinde gözünü dahi kırpmadan canını seve seve vermiştir. İşte bunun en güzel örneği 15 temmuzda hain FETÖ terör örgütünün  darbe girişimine karşı yapılan mücadeledir. 15 temmuzda bu ülkeyi bölmek, parçalamak ve yıkmak için harekete geçen hainler bu milletin ülkesi ve devleti söz konusu olduğunda  canını ortaya koyarak mücadele edeceğini hesaplayamadılar ve hak ettikleri dersi aldılar. Bundan sonra da bu ülkede gözü olan  hainler bilsinler ki bu millet tetiktedir, nöbettedir.

Ülkemizin bekası için, milletimizin birlik ve beraberliğinin sürmesi için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor, bu vesile ile hepinizin Ramazanını kutluyorum.’’

Şehit yakınları bize şehitlerimizin emaneti, gazilerimiz ise onurumuzdur diyen Pamuk, ‘’Hepiniz baş tacımızsınız tüm kurumlarımızın kapıları sizler için sonuna kadar açıktır’’ diye belirtti.

Ülkemizin bekası için, milletimizin birlik ve beraberliğinin sürmesi için canlarını seve seve bu vatan için feda eden şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle andığını vurgulayan Pamuk, ‘’Ramazan ayının ülkemizin birlik ve beraberliğinin, kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını diliyor herkese hayırlı ramazanlar diliyorum’’ şeklinde konuştu.

İftar yemeğine, ilçe kaymakamı Muhittin Pamuk, Cumhuriyet Başsavcısı İzzet Kardoğan, Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Topçu, Kadın Kolları il başkanı Mehri Bilgen, ilçe kadın kolları başkanı Şahsenem Sezer Merdin, CHP ilçe başkanı Hidayet Oğuz, Saadet Partisi ilçe başkanı Mehmet Yıldız, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Derin, Emniyet Müdürü Üzeyir Demir, ilçe müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, şehit yakınları ve gaziler katıldı. 

erdemli ajans erdemli kaymakamlığı muhittin pamuk şehit yakınları ve gazilere iftar
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu