Hizmette ayrım, sınır yok
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHizmette ayrım, sınır yok

Başkan, "Her mahalleye, her yere park yapılacak dedik yapıyoruz"

Hizmette ayrım, sınır yok
Bu içerik 2332 kez okundu.

Erdemli Belediyesi, ilçe merkezi ve diğer mahallelerde park yapmaya devam ediyor. Kırsalda parkı olmayan hiçbir mahalle bırakmadıklarını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, merkezde de uygun alanlara park yapmayı sürdürdüklerini ve son olarak Koyuncu Mahallesi Kuru Köprü yanına muhteşem bir park yaparak vatandaşlara armağan ettiklerini dile getirdi.

Erdemli Belediyesi Erdemli tarihinin en çok park yapan belediyesi olarak vatandaşların memnuniyetini kazanıyor. Göreve geldiği 2009 yılından bu yana Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yönetimindeki Erdemli Belediyesince geçen 8 yıllık süre içerisinde 57 yeni park, 110 çocuk oyun parkı ve 58 spor parkı yapıldığı bildirildi.

Son olarak Koyuncu Mahallesi Kuru köprü yanındaki park çalışmalarını yerinde inceleyen ve konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Tollu, “Yaptığımız çalışmalar neticesinde Erdemli sınırları dâhilinde parkı olmayan hiçbir mahalle kalmadı. Erdemli’nin hem görsel hem de fiziki olarak gelişmesi, büyümesi ve güzelleşmesi için 7/24 çalışıyoruz. Yapılan tüm çalışmalar, belediye personeli tarafından belediye araç ve gereçleri kullanılarak yapılmaktadır. Erdemli’yi Akdeniz’in incisi turizmin gözbebeği bir şehir haline getirebilmek için canla başla çalışıyoruz. Ekiplerimiz son olarak kuru köprü yanına muhteşem bir park konuşlandırdı. Erdemli’nin her mahallesi hiçbir ayrım yapılmadan aynı hizmeti alıyor” dedi.

Şehrin güzel bir görünüme kavuşması için estetik dokunuşlar yaptıklarını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bir şehirde parklar ve yeşil alanların çokluğunun ve kalitesinin o şehrin hem görüntü açısından hem de yaşanabilirlik açısından önemine dikkat çekti. 

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu