Komşu’da İftar Bir Başka
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKomşu’da İftar Bir Başka

Komşu Mağazaları Geleneksel Mersin bölgesi iftar programı Erdemli de Alyans Düğün salonunda gerçekleştirildi.

Komşu’da İftar Bir Başka
Bu içerik 4186 kez okundu.

İftar programına Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, MHP ilçe Başkanı Bekir Özsu,  ilçe müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, Erdemli Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Aksay, Erdemli Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Hasan Şen, işadamı Halit Çortul, komşu mağazalarının Mersin bölgesi çalışanları, aileleri ve  misafirler katıldı.

İftar programında bir konuşma yapan Komşu Mağazaları genel koordinatörü Nezir Arslan, 13 yıl önce  Erdemli’de   Atatürk caddesinde   ilk defa Erdemlili hemşerileriyle KOMŞU  olduklarını yani ilk Komşu Mağazalarını Erdemli de açtıklarını ifade etti. 

Geçen zaman zarfında  bölgede Komşu Mağazalarının  olmadığı  hemen hemen hiçbir yerin kalmadığını,  Mersin, Erdemli, Silifke, Anamur, Karaman ve Konya’da  bugün tam 19 noktada  Komşu mağazaları olduğunu belirtti.

Komşu Mağazaları Genel Koordinatörü Nezir Arslan konuşmasını şöyle sürdürdü:

‘’Mağazalarımızın günlük ziyaretçi sayısı  6 bin 300’dür. Bir Erdemli  firması olarak günlük ortalama bin 300 kişiye ev sahipliği yapıyor,   bin 300 kişiyi misafir edip ağırlıyoruz, bu rakam bayramlarda ve okul dönemlerinde en az 5 ila çarpılıyor. Bu gerçekten  bölgesel bir marka için zor bir iş ancak biz öncelikle cenabı Allahın lütfü ile bu işin altından kalkıyoruz. Bu ağır ve bir o kadar güzel yük, öncelikle  çalışanlarımızın üzerinde..  Onlar ki bu markanın gerçek kahramanları. Onlara bu fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. 

Onların ailelerine de teşekkür ediyoruz, bu eli öpülesi aileler, bu gençlerin tüm  zorluğa  rağmen arkasında  duruyor, bizlere destek veriyorlar. İyi ki sizler varsınız.

Bu salonda; çalışanlarımız ve aileleri dışında da  misafirlerimiz var. Bu misafirlerimiz   komşu markasının daha ileri gitmesi için çabalayıp  gayret gösteriyor, minibüsçüsünden, dağıtımcısına, tedarikçisinden tadilatçısına, çalışanından   müdürüne, eğitim camiasının çok fedakar idareci ve öğretmenlerine  varıncaya kadar yüzlerce  dost ve  arkadaş;  sizler  bizim adeta fahri  ortaklarımız ve çalışanlarımızsınız. Komşu ile ilgili her türlü güzelliğin oluşmasına katkıda bulunanlar;  sizlere de teşekkürü bir borç biliyoruz.”

Komşu   grubun,  bünyesindeki şirketlerde  yüzlerce   çalışanı olduğunu ifade eden Nezir Arslan;   tüm sosyal hakları mevcut  çalışanlarının  evine aş  ve huzur götürdüğünü belirtti. Bir Erdemli markası olan komşu  mağazaları,  her bölgede üzerine düşen  sosyal sorumluluğu  ziyadesi ile yaptığını da sözlerine ekleyen Nezir Arslan bütün katılımcılara teşekkür etti.  

KOMŞU mağazalarının geleneksel Mersin Bölgesi iftar programına katılan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tolllu da bir konuşma yaptı.

Başkan Tollu; bir Erdemli Markası olan Komşu Mağazaları ile Erdemlili olarak gurur duyduklarını, böyle müesseseler sayesinde hem istihdamın, hem de Erdemlinin bilinirliğinin arttığını  anlattı. Tollu, komşu mağazalarına, çalışanlarına ve ortaklarına teşekkür etti. 

erdemli ajans komşu mağazaları iftar
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu