Almanya’dan döndüler
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAlmanya’dan döndüler

Erdemli Oto Sanatkârlar ve Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası adına hazırlanan Usta Öğreticilerin ve Öğretmenlerin Motorlu Taşıtlarda Kullanılan Yeni Teknolojileri, Otomotiv Sektöründe Uygulanan Bakım, Onarım Yöntemlerini ve Diyagnostik Cihazları İncelemesi isimli proje kapsamında Almanya’ya eğitime giden 20 kişilik grup Erdemli’ye döndü.

Almanya’dan döndüler
Bu içerik 2453 kez okundu.

Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan yurt dışı eğitimle ilgili yaptığı açıklamada,  ‘Erdemli Oto Sanatkârlar ve Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası adına hazırlanan “Usta Öğreticilerin ve Öğretmenlerin motorlu taşıtlarda kullanılan yeni teknolojileri, otomotiv sektöründe uygulanan bakım/onarım yöntemlerini ve diyagnostik Cihazları İncelemesi.” isimli proje Ulusal Ajans tarafından kabul görerek 20 kişilik bir grupla eğitim için gittiğimiz Almanya’dan döndük.

Bu Proje usta öğreticilere yönelik üyelerimizin, branşlarında yeni teknolojileri takip etmeleri için her yıl otomobil ve yedek parça fuarlarına katılmalarını teşvik ediyoruz. Metem motor bölümü ile işbirliği yaparak kurslar düzenlemekteyiz. İş güvenliği ile ilgili bilgilendirme çalışmaları yapıyoruz. Usta öğreticilerin ve öğretmenlerin motorlu taşıtlarda kullanılan yeni teknolojileri, otomotiv sektöründe uygulanan bakım/onarım Yöntemlerini ve Diyagnostik Cihazları İncelemesi. Bu proje sayesinde işyerlerimize gelen yeni teknolojiye uyumlu üraçların bakım onarım konusunda esnafımız Avrupa ülkelerinde gözlem yapma ve eğitim alma imkânı bulduk.

Etkin bir sanayi durumunda olabilmek açısından sorumluğunu ve nelerin yapılması gerektiğini bilen, müşteri memnuniyeti konusunda bilinçli, kaliteli hizmet verecek, sosyal ve kültürel yönü olan, rekabetçi usta öğreticileri eğitmek, 1.derecede stratejik önceliğimizdir. Onun için kaliteli ve deneyimli ustalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet etmek için bu tür eğitimlere devam edeceğiz’’ dedi.

Almanya’daki eğitim 15 gün sürdüğünü belirten Erdoğan, bu arada eğitim çerçevesinde bazı Avrupa ülkelerine de teknik geziler düzenlenerek bilgi alışverişi yapıldığını söyledi.

erdemli ajans erdemli madeni sanatkarlar odası almanya gezisi
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu