Erdemli Yüksek Okullarda mezuniyet sevinci
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli Yüksek Okullarda mezuniyet sevinci

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Erdemli Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksek Okulu (UTİYO) ile Erdemli Meslek Yüksek Okulu(MYO)’dan 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılında 177 öğrenci mezuniyet sevinci yaşadı.

Erdemli Yüksek Okullarda mezuniyet sevinci
Bu içerik 2802 kez okundu.

Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde yapılan mezuniyet örteninde konuşan Erdemli Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksek Okulu (UTİYO) Müdürü Prof. Dr. Cemile Çelik,  ‘’Bu yıl okulumuz bünyesinde Bilgi Yönetimi Bölümünden 31, Bilgisayar Teknolojisi Bilişim Sistemleri Bölümünden de 26 öğrencimizi mezun etmenin sevincini yaşıyoruz. Öğrencilerimiz 4 yıl boyunca emek verdikleri, gece gündüz çalışarak mezun oldukları okuldan artık diplomalarını alarak yeni bir hayata başlangıç yapacaklardır. Bütün öğrencilerimizi tebrik ediyor  yeni hayatlarında başarılar diliyorum’’ dedi.

Erdemli Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürü Doç. Dr. İlhan Dağadur ise 22. Dönem mezunlarını verdiklerini belirterek 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılında 120 öğrencinin mezun olduğunu belirterek bütün öğrencileri tebrik ettiğini söyledi.

Konuşmaların ardından öğrenciler mezuniyet belgelerini protokol üyelerinin ellerinden aldılar. Mezuniyet törenine Mersin Üniversitesi Rektör danışmanlarından Doç.Dr. Erol Yaşar, Yrd.Doç.Dr. Berat Barış Buldum, Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, Erdemli Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksek Okulu Müdürü Cemile Çiçek, Erdemli Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. İlhan Dağadur, öğrenciler ve veliler katıldı.

erdemli ajans erdemli yüksekokul mezuniyet
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
Keçeden Şal Yaptılar
Keçeden Şal Yaptılar
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”