Böylesini Gördünüz mü?
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBöylesini Gördünüz mü?

Erdemli’de Çöp Bidonlarına Estetik yapıldı

Böylesini Gördünüz mü?
Bu içerik 2710 kez okundu.

Erdemli Belediyesi ilçe genelinde belediyeye ait çöp bidonlarına estetik bir dokunuş yaparak güzel bir görünüme kavuşturuyor. Erdemli’ye ilkleri yaşatmaya devam ettiklerini söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, şehrin güzel bir görünüme kavuşması adına bu tür çalışmalara imza atmayı sürdüreceklerini belirtti.

Erdemli Belediyesi Temizlik ve Çevre Koruma Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde sürdürülen çalışmada, bütün çöp bidonları estetik bir görünüme kavuşturuluyor. Bu çalışmanın Erdemli sokaklarını güzel bir görünüme kavuşturacağına vurgu yapan Başkan Tollu, bu güzel çalışmayla bir turizm kenti olan Erdemli’de görüntü kirliliğinin de önüne geçeceklerini dile getirdi. Erdemli’nin daha yaşanabilir ve göze gönle hitap eden bir kent olabilmesi için her türlü çalışmayı yaptıklarını dile getiren Tollu, “temiz, yemyeşil ve estetik bir Erdemli için çalışmalarımız aralıksız sürecek. Erdemli bizimle ilkleri yaşamaya devam edecek” dedi.

Belediye ekiplerinden alınan bilgilere göre çöp bidonları için dizayn edilen estetik kafeslerin ilçe genelinde bulunan tüm çöp bidonlarına hızlı bir şekilde uygulanacağı öğrenilirken, ekipler vatandaşlardan, ilçenin daha sağlıklı ve temiz bir görünüme kavuşması adına yapılan hizmetlere sahip çıkılmasını ve bu konuda aşırı hassasiyet göstermelerini rica ettiler.

erdemli ajans erdemli belediyesi çöp bidonları estetik kafes mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu