Bak, Bak, Bak
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBak, Bak, Bak

Anadolu Lisesi’nde TUBİTAK bilim sergisi açıldı

Bak, Bak, Bak
Bu içerik 2688 kez okundu.

Erdemli Anadolu Lisesi 5. TÜBİTAK Bilim Fuarı sergisi düzenlenen törenle açıldı. Anadolu Lisesi sergi salonunda açılan Bilim Fuarı sergisine Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Erdemli Anadolu Lisesi Bilim Fuarının açılışının ardından açıklama da bulunan Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk; genç beyinlerimizin fikirleri ve düşünceleri ile oluşturulan güzel projeleri inceleme ve gezme fırsatı buluyoruz. Gençlerimizin üretmiş oldukları birçok projeler gelecekte hayatımıza girecektir. Gençlerimizin değişik ve güzel fikirlerinden esinlenerek hazırlanan projeler, Ülkemiz ve gelecek nesiller için büyük kazanımlardır. Birbirinden güzel projelere imza atan öğrencilerimizi tebrik ediyorum dedi. Erdemli ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin ise, ilçe genelinde bu yıl 27 okulda 7000 öğrenci ve 350 öğretmenin emek verdiği projeleri sergiliyoruz. 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı sonuna kadar İlçemizde okullarda yapılan TÜBİTAK proje sergilerimizi düzenleyeceğiz dedi. Kaymakam Pamuk daha sonra beraberindekilerle proje stantlarını tek tek gezerek proje sahibi öğrencilerden bilgiler aldı.

Fotoğraflarla Erdemli proejesine sağlamış oldukları fotoğraf desteğinden dolayı Okul Müdürü Celil Murat Çelik ve Proje Danışmanı Cafer Aksay, Gazeteci Derviş Çömez ve Durhasan Şahin’e teşekkür ettiler.

erdemli ajans erdemli anadolu lisesi bilim fuarı
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı