Sabah elektrik & avize yeni yerinde
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSabah elektrik & avize yeni yerinde

Enes ve Enis Sabah kardeşler ile babaları Veli Sabah’ın Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde açtıkları yeni işyerlerinin açılışı dualar eşliğinde yapıldı.

Sabah elektrik & avize yeni yerinde
Bu içerik 3441 kez okundu.

Törene Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, AK Parti eski Mersin Milletvekili Nebi Bozkurt, AK Parti Erdemli İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Ali Poş, Saadet Partisi ilçe başkanı Mehmet Yıldız, Erdemli Esnaflar Odası Başkanı Halil Metik, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hükeyin Aksay, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gök, İlçe Müftü  Vekili Şeref Dindoruk  ve  davetliler katıldı.

Yeni işyerinin açılışı için düzenlenen törenin açış konuşmasını yapan Enes Sabah, 10 yıldır Erdemli halkına Cumhuriyet Meydanında verdikleri hizmeti genişleterek Muhsin Yazıcıoğlu Caddesinde yeni işyeri açtıklarını söyledi. 

Yıllardır halka verdikleri elektrik hizmeti yanında ilçede boşluğu bulunan avize sektöründe de hizmet vermeye başladıklarını belirten Enes Sabah, ‘’Yeni işyerimizde hem elektrik hem de avize sektörüne hizmet verecek olmaktan mutluluk duymaktayız. Yeni işyerimizin açılışına katılan tüm davetlilere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz’’ dedi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da yaptığı konuşmada, Erdemlinin her geçen gün büyüdüğünü yeni  yeni  işyerlerinin açıldığını görmekten  mutluluk duyduğunu belirtti. Erdemlimizi yatırıma değer bulan, sermaye koyan her kim olursa olsun takdire şayandır diyen başkan Tollu, ‘’Çünkü Erdemli bir huzur ve mutluluk kentidir. İnsanlarımızın tasa ve kaygıda bir olmalarının en güzel örneği bugün buradaki  işyerinin açılışında ortaya konulmuştur. Cenabı Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın diyor yeni işyerinin hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ dedi.

Günümüzde her alanda kıyasıya bir rekabet var, insanlar daha iyisini yakalamak ve daha mükemmeline ulaşmak adına ciddi bir gayret sarf ettiğini dile getiren Tollu, ‘’Kazancın onda dokuzu ticarettedir’’ hadisini hatırlatarak çalışıp üretip kazanmanın önemini vurguladı.

Enes ve Enis Sabah kardeşlerin 10 yıldır çalışmalarının semeresini işyerlerini büyüterek sürdürmeleri bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir diyen Tollu şöyle konuştu:

‘’Bu işyeri sadece sabah işyeri sahiplerinin değil aynı zamanda Erdemli halkınındır. İlçe halkı olarak bu tür işyerlerine omuz verdiğiniz takdirde, Sabah elektik ve avize ve diğer iş yerleri daha da büyüyecek, kazançları da kesinlikle Erdemliye yatırıma dönüşecektir. Hepimiz iyi bilmekteyiz ki ilçemize yapılan her yatırım istihdam ve devlete vergi olarak dönmesi demektir. Ben yatırımcıların çoğalmasını temenni ediyor yeni işyerinin hayırlara vesile olmasını diliyorum.’’

AK Parti  eski  Mersin Milletvekili Nebi Bozkurt, yeni işyerinin hayırlara vesile olması dileğinde bulundu. Konuşmaların ardından Erdemli Müftü Vekili Şeref Dindoruk’un yaptığı dua ile yeni işyerinin kurdelesi kesildi.  

 

erdemli ajans sabah elektrik
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
Keçeden Şal Yaptılar
Keçeden Şal Yaptılar
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”