Polis'ten Tefeci Operasyonu
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıPolis'ten Tefeci Operasyonu

Mersin Polisinden Organize Suç Örgütü Operasyonu

Polis'ten Tefeci Operasyonu
Bu içerik 4046 kez okundu.

Mersin Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklama şu şekilde;

"Müdürlüğümüz Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü,“Çıkar Amaçlı Suç Örgütü Kurmak, Tefecilik, Yağma ve Tehdit” suçlarını gerçekleştiren şahıs ve organizasyonların deşifre edilmesine yönelik yaptığı planlı ve projeli çalışmalar ilemüşteki/mağdur ifadelerinden yola çıkarak yaptığı operasyonlarla organize suç örgütünü çökertti.

Mersin Sulh Ceza Hâkimliğinden alınan karar doğrultusunda 12.05.2017 günü tespiti yapılanşüpheli şahıslara yönelik toplam 23 adrese eş zamanlı operasyonlar gerçekleştirildi.Operasyonlarda yapılan aramalarda; tapu senedi, senet, banka dekontu, tapu kroki, ajanda, senet koçanı, flaş bellek, bilgisayar ve sim kart ele geçirildi. Operasyonlar kapsamında arananşüpheli şahıslardan 9’u yakalanarak gözaltına alındı.

15.05.2017 günü Mersin Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen 9 şüphelindenA.Ş. M.Ş. İ.Ş, A.K.ve M.U.“Suç Örgütüne Üye Olmak ve Tefecilik”suçlarından tutuklanırken S.Ş., A.B., M.Y.,ve M.N. ise adli kontrol ve yurtdışı yasağı ile serbest bırakıldı.Olayla bağlantısı bulunduğu anlaşılanşüpheli 9 firari şahıs hakkında yakalama kararı verildi.

Mersin Polisi ilimizde emniyeti, asayişi ve kamu düzeninin korunmasına yönelik yürüttüğü çalışmalara kararlılıkla devam edecektir. Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur."

erdemli ajans mersin emniyet müdürlüğü tefeci operasyonu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu