GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-07-2016 20:27   Güncelleme : 02-08-2016 20:26

Limonlu'ya Hizmet Yağıyor.

Erdemli Belediyesinin mahallelerde başlattığı dev hizmet atağında sıra Limonlu Mahallesinde. Mahalle yollarını sıcak asfaltla kaplayan belediye ekipleri ara sokakları da parkeyle donatıyor.

Limonlu'ya Hizmet Yağıyor.

Erdemli Belediyesi daha önce belde statüsündeyken yeni büyükşehir yasası ile kapatılarak Erdemli’ye bağlanan Limonlu mahallesinde kapsamlı bir hizmet atağı başlattı. Belediye ekipleri bir yandan sıcak asfalt çalışması yaparken diğer yandan da parke döşüyor. Ayrıca mahallede çocuklar ve aileleri için yeni parklar da yapan belediye ekipleri bu parklara oyun grupları ve spor aletleri kuruyor. Erdemli’nin tüm mahallelerini hizmete doyuracaklarını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “sıcak asfalt ve parke çalışmalarını her mahalleye uygulayacağız. Limonlu mahallesinde yol çalışmalarının yanı sıra yeni parklar yapıyoruz.

 Erdemli merkezde sunmuş olduğumuz kaliteli hizmeti şimdi tüm mahallelere götürüyoruz ve şehrimizi güzel bir görünüme kavuşturuyoruz” dedi.

Parklara ve yeşil alanlara aynı zamanda oturma grubu ve kamelyalar yerleştirildiğini söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yaşanabilir bir şehir için Erdemli’nin her köşesine hizmet götürdüklerini belirtti. Sıcak asfalt çalışmalarının tüm mahallere götürüleceğini de müjdeleyen Başkan Tollu, “dün Kumkuyu mahallesinde yapılan çalışmaların aynısı bu gün Limonlu mahallesinde yapılıyor. Ekiplerimiz hız kesmeden hizmetlere devam ediyor” dedi. 2016 yılı sonunda Erdemli sınırlarında yol sorunundan bahsedilmeyeceğinin altını çizen Tollu, Çeşmeli’den Kızkalesi’ne tüm sahil mahalleleri ve diğer mahalleri hızlı bir şekilde sıcak asfalt ve parke hizmetiyle donatılacağını bildirirken, Erdemli’nin tüm mahallelerinin kısa zamanda hizmete doyacağını belirtti. Eş zamanlı olarak 5 ayrı yerde sıcak asfalt ve parke yol hizmeti sunduklarını ifade eden Tollu’ya mahalle sakinleri de bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler. Tollu, bu hizmetlerin daha da artarak süreceğini vurgulayarak sözlerini sonlandırdı. 

AdminAdmin