En anlamlı ziyaret
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıEn anlamlı ziyaret

Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk “Şehit Annelerinin anneler gününü kutladı’’

En anlamlı ziyaret
Bu içerik 2694 kez okundu.

Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, 14 Mayıs Anneler Günü münasebeti ile tüm şehit ve gazi annelerin annelerinin anneler gününü kutladı.

Pamuk beraberinde Erdemli Emniyet Müdür Vekili Emniyet Amiri Üzeyir Demir, ilçe jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Derin ile birlikte 1995 yılında Nusaybin’de şehit düşen Mehmet Sögüt’ün Kargıpınarı Mahallesinde ikamet eden annesi Fatma Sögüt’ü, Hakkâri’de şehit düşen Bayram Göde’nin annesi Gülperi Göde ile 1991 yılında Diyarbakır’da şehit olan Mehmet Kalle’nin annesi Eşe Kalleyi ziyaret ederek ellerini öpüp anneler gününü kutlayıp çiçek takdim etti.

Kaymakam Pamuk, ziyaretlerde şehitlere rahmet, kalanlara sabır diledi. Eğer şehitlerimiz olmasa bizler burada rahat olamazdık diyen Kaymakam Pamuk, ‘’Allah hiç kimseye evlat acısı vermesin. Şehitlerimizi rahmetle anıyor bu vatanın bekası için kanını döken gazilerimize de sabırlar diliyoruz. Bugün hepimiz bilmekteyiz ki Anneler günüdür. Anneleri  bir gün de anıp bitirmek mümkün mü? Annelerimizin başımızın üstünde yeri vardır. Peygamber efendimiz bir hadisinde ‘’Cennet anaların ayakları altındadır’’ buyuruyor. Annelerimiz bizim için bu derece kıymetli ve kutsaldır. Bu vesile ile başta şehitlerimizin anneler günü olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum’’ dedi.

Ziyarette Kaymakam Muhittin Pamuk, şehit annelerinin elini öpüp dualarını aldı çiçek takdim etti, onlarla sohbet etti.

Kaymakam Pamuk, 1995yılında Nüsaybin’de şehit olan Mehmet Sögüt’ün annesi Fatma Söğüt’e bir buzdolabı bir de çamaşır makinesi hediye etti. Erdemli Emniyet Müdür Vekili Üzeyir demir ise bir televizyon armağan etti.

erdemli ajans anneler günü erdemli kaymakamlığı muhittin pamuk şehit anaları
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı