Yılmaz Tezcan’dan teşekkür ziyareti
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıYılmaz Tezcan’dan teşekkür ziyareti

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, 16 Nisan Pazar Günü gerçekleşen halk oylaması sonrası teşekkür ziyaretlerine başladı.

Yılmaz Tezcan’dan teşekkür ziyareti
Bu içerik 2412 kez okundu.

Tezcan ilk ziyaretini ilçe başkanı Mehmet Topçu, yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Emre Serin’in de hazır bulunduğu ziyarette bulundu. Ziyarette ilçe başkanı Mehmet Topçu 15 Temmuz’un diriliş, 16 Nisan Pazar günü gerçekleşen halk oylamasının ise  yükseliş, 21 Mayıs’ta yapılacak olağanüstü kongrenin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Genel Başkanlığa gelişiyle yeni bir heyecan getireceğini söyledi.

Yeni Türkiye, yeniden büyük Türkiye’nin inşasında emin adımlarla 2023, 2053, 2071 hedeflerimize ulaşarak, Mazlumların ve Ümmetin kurtuluşu için, istikrarımız, istiklalimiz ve istikbalimiz için hep birlikte kararlılıkla yürüyeceğiz diyen Topçu şöyle konuştu:

‘’16 Nisan Halk Oylaması için gece gündüz, yağmur çamur, ev ev gezerek girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmadan çalışan teşkilat mensuplarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. 16 Nisan Halk Oylamasında evet oyu kullanarak istikrarı ve Büyük Türkiye hedeflerini destekleyen halkımıza şükran borçlu olduğumuzu ifade ediyorum.’’

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan da gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmasında 16 Nisan Halk Oylamasında yüzde 51.9 oy oranı ile Erdemliyi, Mersin’in birincisi yapan halkımıza, büyük bir özveri ve gayretle çalışan Erdemli AK Parti ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyoruz’’ diye konuştu.

Geçmişten bu güne Erdemlinin oy analizini yapan Yılmaz Tezcan,  ‘’Hep yükseliş trendine bir oy oranını ile karşı karşıya olduğumuzu görüyoruz. Bundan sonra çalışmalarımızı daha farklı bir konseptte yaparak bu yükselen oy oranımızı daha da arttırmamız gerekiyor. Türkiye nüfusunun giderek gençleştiğini ve yeni anayasa ile yeni Türkiye’nin inşasında gençlerimizin dinamizminden faydalanılması önemlidir.  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylamasında evet çıkması yalnız Türkiye’yi değil bir çok dost ve kardeş ülkeyi de mutlu etmiştir. Türkiye’de de sadece evet diyenler değil 80 milyon kazandı. 16 Nisan itibari ile istikrar geldi, piyasalar olumlu yönde etkilenmiştir’’ şeklinde konuştu. 

 

erdemli ajans ak parti erdemli ilçe başkanlığı mehmet topçu yılmaz tezcan
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu