Hacı Özkan, “Erdemli Üzerine Düşeni Yaptı”
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHacı Özkan, “Erdemli Üzerine Düşeni Yaptı”

AK Parti Erdemli ilçe teşkilatı aylık genişletilmiş ilçe meclisi toplantısını Kocahasanlı Mahallesi Düğün Salonunda yaptı.

Hacı Özkan, “Erdemli Üzerine Düşeni Yaptı”
Bu içerik 2603 kez okundu.

Divan başkanlığını AK Parti teşkilatlanmadan sorumlu il başkan yardımcısı Erhan Contar’ın yaptığı toplantıya Mersin Milletvekili Hacı Özkan, il başkanı Cesim Ercik, ilçe başkanı Mehmet Topçu, partililer ve vatandaşlar katıldı. AK Parti Erdemli genişletilmiş ilçe toplantısı Kur’anı Kerim tilaveti, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.

Toplantıda konuşan milletvekili Hacı Özkan, 16 Nisan da gerçekleştirilen halk oylamasında evet oylarının yüzde 51.9 çıkmasından dolayı Erdemli halkına teşekkür etti. Erdemli’deki evet oyunun yurt genelindeki ile orantılı olmasından dolayı Erdemli’nin önemli siyasi yapıya sahip olduğunun bir kez daha görüldüğünü belirtti. Özkan, evet oyunun hayır oylarından fazla çıkmasından dolayı başta ilçe başkanı Mehmet Topçu ve ekibine, Erdemli halkına ve MHP’lilere teşekkür ettiklerini kaydetti.

Bir süre önce geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını yitiren AK Parti Mersin il yönetim kurulu üyesi Mustafa Yılmaz Ateş’e rahmet dileyerek başlayan Özkan, ‘’Değerli Mustafa kardeşim keşke şimdi aramızda olsaydı da ilçesinde çıkan evet oylarının yüksekliğini ilçesinin liderliğini görseydi. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum’’ dedi.

Yediden yetmişe herkesin gönlünde taht kuran, tüm Müslüman ülkelerinin umudu, Avrupa’nın korkulu rüyası ve dünya lideri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Erdemli’den selamlar gönderdiklerini dile getirdi.

7 Haziranda olduğu gibi 16 Nisanda da milletin bize uyarı verdiğini anımsatan Özkan, ‘’Biz parti olarak 7 haziranda uyarıyı aldık ve 1 kasımdaki seçimde çok çalışarak gereğini yapmıştık şimdi de 16 nisanda halkımız bize büyük uyarı verdi. Uyarıyı aldık ve ilk yerel seçimde başta ülke geneli olmak üzere Mersin Büyükşehir Belediyesi ve 13 ilçemizde iktidar olacağız halkımız bizden bunu istiyor. Biz bunu başarabilir miyiz evet başarırız. Biz birlik ve beraberliğimizi bozmaz isek başarı kendiliğinden gelir ve  seçimleri yine alırız bundan kimsenin şüphesi olmasın’’ dedi.

AK Parti Erdemli ilçe başkanı Mehmet Topçu da yaptığı konuşmada, ilçenin ve özellikle de Kocahasanlı bölgesinin sorunlarını yakından bildiğini çözümü için var güçleri ile çalıştıklarını kaydetti.

İlçe genelinde gerçekleştirilen hükümet yatırımları hakkında partilileri ve vatandaşları bilgilendiren ilçe başkanı Mehmet Topçu, ‘’Göreve geldiğimiz günden bu yana ekibimle birlikte halkımıza hizmet etmekten onur  ve gurur duyuyorum’’ diye konuştu

Kalkınma bakanı ve Mersin milletvekili Lütfi Elvan, milletvekilleri il teşkilatı ve ilçe yönetimi ile birlikte 16 Nisan Pazar günü yapılan halk oylamasında ilçemizin yüzünü ak çıkartan sonuç aldıklarını ifade eden Topçu şöyle konuştu:

‘’Tüm ilçeler içinde yüzde 51. 9’luk oyla birinci gelmelerinde desteklerini esirgemeyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe yönetimine ve ülkücü camiaya teşekkür ediyoruz. Biz çok çalıştık halkımız bizlere ve Cumhurbaşkanımıza güvendi, güven verdi.’’

Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı yapıldı. Partililer ve vatandaşların soruları cevaplandırıldı. 

erdemli ajans ak parti erdemli ilçe başkanlığı hacı özkan
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı