Bu Başkan Başka Başkan
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBu Başkan Başka Başkan

Saadet Partisi İlçe Başkanları Toplantısına katılan Mehmet Ali Başkan, Herkesi Kendine hayran bıraktı

Bu Başkan Başka Başkan
Bu içerik 3355 kez okundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 970 ilçe başkanına hitaben konuştu. Karamollaoğlu, "Kucaklaşmadan güçlenemeyiz" dedi. Temel Karamollaoğlu, bizim kucaklayacağımız insanları burada görüyorum diyerek ilk kucaklaşmasını da Erdemli’de gönüllerin başkanı Mehmet Ali Şavkla gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Erdemli İlçe Teşkilatına gönüllü olarak devam eden, Dowm sendromlu Mehmet Ali Şavk Başkanı ve İlçe Başkanımız Mehmet Yıldız'ı kürsüye davet ediyorum diyen genel başkan Karamollaoğlu, salondakilerin büyük tezahüratı eşliğinde kürsüye gelen Mehmet Ali Başkan Saadet Partisinin 81 İl Başkanı, 81 İl Müfettişi ve 957 İlçe Başkanı'na hitaben bir de selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Şavk, daha sonra Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Karamollaoğlu fotoğraf çektirme esnasında hayranlığını gizleyemediği Mehmet Ali Şavk başkana ‘’sana hayranım’’ diyerek hislerini dile getirdi.

Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız da Mehmet Ali Başkanımız İlçemizde bir başkan gibi toplantı ve protokollere katılır ve konuşma yapar. En büyük hayallerinden biri Temel Başkan'ımızla tanışmaktı o da oldu inşallah diye belirtti.

Temel Başkan'ımızın hoşgörüsü neticesinde daha da ilerisi genel kurula hitap etti. O saatten sonra çok mutlu oldu. Âdeta dünyalar onun oldu.

Onun mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Biz Saadet Partisi olarak bu ülkede ve dünyada yaşayan bütün insanların ve diğer varlıkların mutlu huzurlu, sevgi saygı içerisinde yaşamaları için çaba harcıyoruz.

Bu heyecanı Mehmet Ali Başkanımıza ve ilçemize yaşatan Genel Başkanımıza ve bütün kardeşlerimize teşekkür ediyoruz" dedi                        

erdemli ajans saadet partisi mehmet ali başkan
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu