Teşekkürler Erdemli
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıTeşekkürler Erdemli

16 Nisan Halkoylaması sonucunda Mersin ilinde %51,9 Oranıyla Evet çıkararak birinci olan Erdemli’ye, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu Teşekkür etti.

Teşekkürler Erdemli
Bu içerik 2565 kez okundu.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu yaptığı basın açıklamasında Erdemli halkına çok teşekkür ettiğini belirterek şunları söyledi. Topçu şunları kaydetti; “16 Nisan Pazar günü demokrasi tarihimizin en önemli anlarından birini yaşadık. Büyük milletimiz halkoylaması sonucunda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine ‘evet’ dedi. Milli irade bir kez daha Türkiye’nin geleceğine ışık tuttu. Milletimiz kazandı, demokrasimiz kazandı, Türkiye kazandı” dedi.

Cumhuriyet tarihimizin en büyük dönüşümlerinden birini her zaman olduğu gibi aziz milletimiz ile birlikte gerçekleştirmiş olduk diyen Topçu sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye’nin hızına hız, gücüne güç katacağız. 80 milyon el ele, gönül gönüle aydınlık yarınları birlikte inşa edeceğiz. Büyük bir demokratik olgunluk içinde sandık başına giden, oyunu evet yada hayır yönünde kullanan bütün vatandaşlarımıza tek tek teşekkür ediyorum. Büyük milletimiz bir kez daha tüm dünyaya demokrasi dersi vermiş oldu.

Üzerine düşeni her zaman yapan Erdemli’mize, bize seçim çalışmalarımızda yardımcı olan öncelikle Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan, Mersin Milletvekillerimiz Sayın Doç. Dr. Yılmaz Tezcan’a, Sayın Ali Cumhur Taşkın’a, Sayın Hacı Özkan’a, İl Başkanımız Sayın Cesim Ercik ve yönetim kurulu üyelerine, azimle çalışan yönetim kurulumuzun değerli üyelerine, kadın kolları başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine, gençlik kolları başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimize, SKM Başkanımız ve yönetimine, mahalle Başkanlarımıza, sahada bizzat bizlerle çalışan cefakar ekip arkadaşlarımıza ve partililerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

erdemli ajans mehmet topçu ak parti erdemli ilçe başkanlığı
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu