Avgadı Yaza Hazırlanıyor
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAvgadı Yaza Hazırlanıyor

Erdemli Belediyesi Aydınlar (Avgadı) yaylasını yaza hazırlıyor.

Avgadı Yaza Hazırlanıyor
Bu içerik 2638 kez okundu.

Avgadı sokaklarında asfalt hazırlığı yapan belediye çalışanları mahallenin meydanı için de malzeme serme çalışmalarına başladı. Erdemli’nin en çok tercih edilen yaylası olan Avgadı’yı yaza hazırlama çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “vatandaşımızın rahat ve kaliteli bir yayla mevsimi geçirmesi için çalışmalara başladık” dedi.

Avgadı yaylasının Erdemli’ye yakın olmasından dolayı en çok tercih edilen yayla olduğunu belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, vatandaşların sorunsuz bir yayla mevsimi geçirmeleri için çalışmalara başlanıldığını bildirdi. Avgadı’nın çok hızlı geliştiğini söyleyen Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Belediye olarak Avgadı yaylasının tüm hizmet ihtiyacını tespit etmiş durumdayız.

Hızlı bir şekilde hizmetleri tamamlayarak vatandaşımızın sorunsuz bir yaz mevsimi geçirmesini amaçlıyoruz. Hizmetlerin zamanında ve kaliteli yapılabilmesi için yolların kullanılabilir olması çok önemli. Şu an ekiplerimiz yolları asfalta hazırlıyor. Ayrıca Avgadı’ya yakışır bir meydan yapımı için çalışmalarımız başladı.

İlerleyen günlerde semt pazarı ve otopark alanı için de çalışmalara başlanılacak. Avgadı için yapmayı planladığımız en önemli hizmet olan ve içerisinde tenis kortunun da olacağı spor tesisini de bir an önce hizmete açacağız. Bu hizmetlerin gerçekleşmesi konusunda kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın. Bu konuda son derece ciddi çalışıyoruz. Avgadı yaylamızda yaşayan vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun.”

Erdemli’nin gelişmesi ve gözde bir turizm ilçesi olması için çalıştıklarını söyleyen Tollu, yayla turizminin gelişmesi için de tüm imkanlarını seferber edeceklerini söyledi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Erdemli’de Bayram Trafiği
Erdemli’de Bayram Trafiği