Erdemli 13 Milyonluk Talihliyi Merak Ediyor
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli 13 Milyonluk Talihliyi Merak Ediyor

Süper Loto’nun dün gerçekleşen çekilişinde 6 bilen 2 kişi 13.010.889,15 TL. kazandı. Büyük ikramiyenin isabet ettiği iki ilçeden biri olan Mersin’in Erdemli ilçesindeki talihlinin kim olduğu merak ediliyor.

Erdemli 13 Milyonluk Talihliyi Merak Ediyor
Bu içerik 4421 kez okundu.

Milli Piyango İdaresi tarafından dün çekilişi yapılan Süper Loto çekilişinde büyük ikramiyenin isabet ettiği yerler arasında Mersin’in Erdemli ve Kayseri’nin Kocasinan ilçeleri bulunuyor. Mersin’in Erdemli ilçesinde kuponun yatırıldığı  Kargıpınarı Mahallesinde 13 yıldır şans oyunu bayisi işleten Hasan Yalçın, daha önce 10 numara ve Şans topundan büyük ikramiyeler kazandırdığını ancak en büyüğünün dünkü çekiliş olan Süper Loto talihlisine çıktığını söyledi.

Yalçın; ‘’13 yıldır ben sanş oyunları bayiliği yapıyorum. Daha önce de 10 numara ve Şans topu büyük ikramiyeleri de kazandırmıştım. Ama şimdi en büyüğü olan Süper Loto büyük ikramiyesi de kazandırmış olduk. Talihlinin kim olduğunu bilmiyoruz. Makineden mi yoksa kendimi doldurduğunu da kuponu görmediğimiz için bilemiyoruz. İnşallah en kısa zamanda ortaya çıkar ve gönlünden ne koparsa bir siftah da bize atarsa seviniriz. İnşallah ihtiyacı olan bir kişiye çıkmıştır. İlçemize ve mahallemize hayırlı olsun. İyi işlerde parayı kullanma nasip etsin’’ dedi.

Mahalle sakinleri de şanslı kişiyi merak ettiklerini ve biran önce ortaya çıkıp, iyi işlerde parayı kullanmasını istediklerini söylediler. Şimdi Erdemlide 13 Milyonluk talihli merakla bekleniyor.

erdemli ajans milli piyango süper loto erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu