Çömez ve Şahin’den Muhteşem Sergi
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıÇömez ve Şahin’den Muhteşem Sergi

Erdemli Ajans olarak Derviş Çömez ve Durhasan Şahin’in ortaklaşa düzenlemiş oldukları yüzdeyüz Erdemli Fotoğraf sergisi açıldı

Çömez ve Şahin’den Muhteşem Sergi
Bu içerik 3408 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Erdemli’de 45 yıllık gazeteci Derviş Çömez ve Gazeteci Durhasan Şahin  Gazetecilik yaptıkları süre zarfından çekmiş oldukları tamamı Erdemli fotoğraflarından oluşan 66 fotoğrafı “Yüzde Yüz Erdemli” adlı karma fotoğraf sergisinde Erdemli’li sanatseverlerin beğenisine sundu.

Erdemli Kültür Merkezi sergi salonunda düzenlenen sergi açılışına Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli İlçe Emniyet Müdürü Ali Doğan, Daire amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları ve sanatseverler katıldı.

Sergi açılışı öncesinde konuşan Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk; “Erdemli’de ilk defa yapılan Yüzde Yüz Erdemli karma fotoğraf sergisini açan usta Gazeteci Derviş Çömez’e ve Durhasan Şahin’e çok teşekkür ederim”

 Zamanın durmasında ve zamanı geriye çevirme olayının en güzel örneğinin fotoğraf olduğunu kaydeden Pamuk, “Erdemli’nin değişik yerlerinden ve simgelerinden oluşan bu fotoğraf sergisi Erdemlimizi çok güzel bir şekilde anlatmışlar. Böyle güzel ve nadide fotoğraflardan el emeği göz nuru serginin yapılmasını sağlayan Derviş Çömez ve Durhasan Şahin Kardeşlerimize çok teşekkür eder, devamının gelmesini dilerim dedi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’da yaptığı konuşmada Erdemli’nin güzel bir yer olduğunu, Erdemli’de huzurun ve mutluluğun hakim olduğunu belirterek, “Bir dayanışma örneği göstererek bu güzel sergiyi açan Durhasan Şahin ve Derviş Çömez’e teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımız hepimizin ortak paydası olan Erdemli fotoğraflarından oluşan bu kareleri bizlerle paylaşarak güzel bir olay gerçekleştirdiler. Hayat standartları her geçen gün biraz daha yükselen Erdemli’mizin bu tür etkinliklere ne kadar ihtiyaç olduğunu burada bir kez daha ortaya koyuyor. Erdemli’mizin güzelliklerini ortaya koyan arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor ve devamını bekliyoruz” dedi.

Gazeteci Derviş Çömez ise yaptığı konuşmasında; “45 yıllık gazetecilik hayatımda bir çok fotoğraf çektim. Ama en çok çalıştığım ve yetiştiğim yer olan Erdemli benim gözümde bir başkadır. Erdemli’nin kültür, tarihi, doğa ve sanatlarını andıran 66 fotoğrafı seçerek “Yüzde Yüz Erdemli” adlı karma fotoğraf sergisini açtık. Yol arkadaşım Gazeteci arkadaşım Durhasan Şahin’e ve Buraya kadar gelip, destek olduğunuz için hepinize teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu dua etti. Daha sonra serginin açılışı protokol üyeleri ile birlikte yapıldı. Sergiyi gezen Kaymakam Muhittin Pamuk, Erdemli’nin değerlerini çok güzel yansıtan Gazeteci Derviş Çömez’e ve Durhasan Şahin’e teşekkür etti.

Haberimizin fotoğrafları ve görüntüleri için foto galeri ve video galerimizi tıklayabilirsiniz. Teşekkürler.

erdemli ajans fotoğraf sergisi derviş çömez durhasan şahin
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu