Çağdaş anlayış, çağdaş uygulama
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıÇağdaş anlayış, çağdaş uygulama

Erdemli Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi Yenilendi

Çağdaş anlayış, çağdaş uygulama
Bu içerik 1867 kez okundu.

Erdemli Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi yeni imajıyla göz doldurdu. Belediyeye gelen her insanının başları üzerinde yeri olduğunu vurgulayan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “bizim geleneğimiz ve töremiz bunu gerektirmektedir” dedi.

Erdemli Belediyesi her geçen gün insan odaklı belediyecilik uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Belediye Halkla İlişkiler Birimi, Erdemli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlı olarak yeni imajı ve anlayışla hizmet vermeye başladı.

Turkuaz ve beyaz renklerden oluşan yeni tasarımla insanlara ferahlatıcı ve kendi evlerine geliyormuş hissi uyandıracak bir ortam hazırlandığı belirtildi. Yenilenen imajıyla insanların güleryüzle karşılandığı, insanların işlerini kısa sürede çözebildiği ifade edildi. Yaşlı ve engelliler başta olmak üzere tüm vatandaşlarla birebir ilgilenildiği, insanların gideceklere birime kadar eşlik edildiği, işlemlerinin elden takip edilip, kısa sürede çözüme kavuşturulduğu yeni bir anlayışın da uygulamaya koyulduğu kaydedilirken, bir taraftan da hem dijital ortam da hem de fiziki olarak elden vatandaşlardan gelen istek, şikayet ve önerilerin değerlendirilip yeniden vatandaşlara geri dönüşün sağlandığı çözüm masasında hayata geçirildiği vurgulandı. 

TOLLU: BELEDİYEMİZE GELEN HER VATANDAŞI EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLIYORUZ

Konuyla ilgili konuşan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu şunları söyledi: “Gelen misafiri en iyi şekilde ağırlamak bizim geleneğimizin özünde yatmaktadır. Bu düşünceyi hakim kılmak adına Belediyemize gelen vatandaşımızı kapıda karşılayıp elinden tutarak, işlerini görerek, hoş bir seda bırakarak buradan ayrılmasını sağlıyoruz. İnsan odaklı belediyecilik anlayışını en iyi şekilde uygulamaya çalışıyoruz.

Belediyemize gelen vatandaşlarımız asla yabancılık hissetmezler. Çünkü biz, Erdemli’li olsun olmasın Belediyemize gelen her bireyi güler yüzlü bir şekilde karşılayarak hizmetlerini en kısa sürede hallederek, dualarla ayrılmalarını ilke edindik. Bu bizim için gurur verici bir durum. Devletle milleti kaynaştırmanın en önemli öğesi, bu tür bire bir yapılan münasebetlerdir. Samimi duygu ve düşüncelerle, insanın gözünün içine bakarak iletişim kurmak Belediye çalışanının en birinci görevidir. Bizim insanımız her şeyi hoş görür ama adam yerine konmamayı asla hoş görmez. Dinimizce Yüce Allah’ın yarattığı en değerli varlık olarak nitelendirilen insanlara hizmet etmek ve onlara müreffeh bir hayat sunabilmek için hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan gece gündüz çalışıyoruz.” İnsanlar arasında asla ayrım yapmadan kaliteli ve nitelikli hizmet sunmaya devam edeceklerini dile getiren Başkan Tollu, sözlerini “belediyemize gelen her insana, kim olursa olsun kucak açıp mutlu bir şekilde buradan ayrılmalarını sağlamaya devam edeceğiz” diyerek tamamladı.

ÇÖZÜM MASASI İLE VATANDAŞLA BELEDİYE ARASINDA ENGEL YOK

Yetkililerden yapılan açıklamalarda ayrıca çözüm masası adı altındaki mevcut uygulamanın güçlendirildiği ifade edildi. Belediyenin sosyal medya hesapları ve internet sitesinden de çözüm masasına vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini bırakabilecekleri, belediyenin de aynı şekilde kısa sürede her vatandaşa dönüş yapacağının altı çizildi. Uygulamaların her geçen gün daha da geliştirileceği kaydedildi. 

erdemli ajans erdemli belediye mükerrem tollu halkla ilişkiler
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı