Doç. Dr. Yılmaz Tezcan ‘’Erdemli sandıkları patlatacak’’
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıDoç. Dr. Yılmaz Tezcan ‘’Erdemli sandıkları patlatacak’’

AK Parti Mersin Milletvekili Doc. Dr. Yılmaz Tezcan beraberinde İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Süzer, İlçe başkanı Mehmet Topçu, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile birlikte sanayi sitesinde, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası, Sanayi Sitesi Kooperatifi yönetimi ile esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi, 16 Nisan tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi hakkında vatandaşları bilgilendirerek Halk Oylamasında ‘’Evet’’ oyu vermelerini istedi.

 Doç. Dr. Yılmaz Tezcan ‘’Erdemli sandıkları patlatacak’’
Bu içerik 2647 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Sanayi sitesinde esnaf ziyareti sonrası gazetecilerin sorularını cevaplandıran Yılmaz Tezcan, ‘’16 Nisan tarihinde Erdemli'den yüksek oranda ‘’Evet’’ oyu çıkmasını bekliyoruz. Erdemli şimdiye kadar bizi hiç yanıltmadı 16 Nisanda da yanıltmayacağından hiç şüphemiz yok’’ dedi.

Parti yönetimimiz ile birlikte referandum çalışması çerçevesinde mahalle mahalle, ev ev, esnaf esnaf gezerek halkımıza neden ‘’Evet’’ diyeceğimizi anlatıyoruz, kafalarına takılan soru işaretlerini onlara referandumda oylanacak olan 18 maddelik anayasa değişikliği hakkında bilgi veriyoruz diyen AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, gittikleri her noktada güler yüz ve neşe ile karşılandıklarını olumlu izlenimler edindiklerini bu nedenle de Erdemli halkına teşekkür etti.

Referandum çalışmaları esnasında Erdemli halkının kararını verdiğini ifade eden Yılmaz Tezcan, ‘’Yaptığımız çalışmalar ışığında büyük oranda ‘’Evet’’ oyunun çıkacağını ümit ediyoruz. 16 Nisan bu ülkenin geleceği ve milletimiz için çok önemli. Gittiğimiz her yerde referandumda oylanacak olan anayasanın 18 maddesini anlatıyoruz’’ diye belirtti.

Referandum çalışması çerçevesinde mesleği gereği gittiği her yerde insanların rahatsızlıkları ile ilgili muayenelerde yaptığını vurgulayan Tezcan, şöyle konuştu:

‘’Halkımızın hem sağlığı ile ilgileniyor hem de yeni Türkiye’nin gelecekte yapılacak olan sağlıkla ilgili bilgiler aktarıyor referandumda neden ‘’evet’’ diyeceğimizi görsellerle anlatıyorum. Geçmişte sağlıkla ilgili insanlarımızın memnuniyeti %39.5 iken şimdilerde %76 lara yükseldiğini görmekteyiz.

Bugün sanayi sitesinde esnaflarımızı ziyaret ettik. Sanayide esnafımızı sadece ziyaret etmedik aynı zamanda işçi kardeşlerimiz ile birlikte kaynak yapıp demir dövdük. Ben esnafımızdan güler yüz gördüm ve memnun ayrıldım güzel günler geliyor’’ şeklinde konuştu.

erdemli ajans ak parti erdemli yılmaz tezcan evet kampanyası
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu