GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-04-2017 21:11   Güncelleme : 04-04-2017 21:11

Kargıcak'ta Sıcak Asfalta Kavuştu

Erdemli Belediyesinin sıcak asfalt çalışmaları Kargıcak Mahallesinde devam ediyor.

Kargıcak'ta Sıcak Asfalta Kavuştu

Seçim öncesi verdikleri sözleri fazlasıyla yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’yi hak ettiği konuma yükseltebilmek için çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini söyledi.

Erdemli Belediyesince yürütülen sıcak asfalt hizmetlerinde ilçenin her köşesinde çalışmaların sürdürüldüğü bildirildi. Erdemli Belediyesi ekiplerinin gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Belediye ekiplerinin şu anda Kargıcak Mahallesi Bağ Yolu mevkiinde çalıştıklarını söyledi. Erdemli Belediyesinin yol hizmetinde rakip tanımadığının altını çizen Başkan Tollu, ilçe tarihine bakıldığı zaman bu durumun çok net görülebileceğini ifade etti. Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Mahallelerimiz bu zamana kadar alamadıkları hizmeti bizimle almaktadırlar. Vatandaşımız bu durumundan gayet memnun, bunu yaptıkları dualarla ortaya koyuyorlar. Onların hayır duaları bizim için ayrı bir motivasyon oluyor. Bu motivasyon ve azimle insan olan her yere insanların ihtiyacı olan tüm hizmetleri götürmeye devam edeceğiz ” dedi.

Yol hizmetinin en öncelikli hizmet olduğuna vurgu yapan Tollu, yolun medeniyet göstergesi olduğuna dikkat çekti. Belediye Fen İşleri Müdürlüğünden alınan bilgilere göre asfalt çalışmalarının Erdemli’nin çeşitli mahallelerinde eş zamanlı olarak sürdürüldüğü ve bir yıl içerisinde Erdemli’de asfalt sorununun kalmayacağı öğrenildi. 

AdminAdmin