Komşu’dan bir mağaza da Anamur’a
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKomşu’dan bir mağaza da Anamur’a

Komşu Mağazaları erişkinleri düşündüğü kadar çocukları da düşünerek Anamur’a ‘’Komşu Kids’’ mağazasını açarak çocukları sevindirdi.

Komşu’dan bir mağaza da Anamur’a
Bu içerik 3871 kez okundu.

0-14 yaş arasındaki bütün çocuklara hizmet veren Komşu Kids Mağazası Anamur’da düzenlenen törenle açıldı. Anamur ilçesi Atatürk Bulvarı  üzerinde PTT karşısında görkemli bir törenle açılışı gerçekleşen Komşu Kids’in açılışına halk- siyaset ve  iş dünyasına yoğun ilgi gösterdi.

Tasarımı, projesi, ürün konsepti ve lokal seçimi ile iki  yıllık bir çalışmanın sonunda  açılan Komşu kids de, 0-14  yaş arasındaki çocuklar için gerekli olan her şey bulunuyor. Komşu Kids de öncelikle olarak, bebe çeyizi mevcut. Aynı zamanda doğum öncesi   hazırlık bölümünün de bulunduğu çeyiz de binlerce ürün en uygun fiyatla sergilenmiş. 1-4 yaş, 5-8 yaş, 9-16 yaş grupları  konfeksiyon ürünleri de aynı çeşit ve uygun fiyatla komşu kids’de.

Komşu kids de aynı zamanda bebe araç ve gereçleri ile de ön plana çıkıyor. Bebe gereçlerinde onlarca marka ve çeşit alternatifinin yanı sıra uyuun fiyat da gelen müşterileri bekliyor. Komşu kids de hamile anneler için de özel bir bölüm bulunuyor. Hamile annelerin mutlaka uğraması gereken komşu kids, aynı zamanda, bebe kozmetik, çocuk abiye, takımı da binlerce çeşit arasında.

 Anamur başta olmak üzere bölgesine hizmet verecek olan Komşu  Kids’in  açılış törenine Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, MHP  Anamur ilçe başkanı İsmet Babahan, Anamur Müftüsü Zeynel Abidin Çınar, Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu. TÜRKAV (Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma Ve Dayanışma Vakfı) Anamur Şube Başkanı ve  Anamur Merkez Camii İmam Hatibi Mehmet Gümüş. Başkan yardımcıları Sezai Şimşek, Mahmut Kara, Hasan Ali Sarıca, Hüseyin Gürel, S.T. K temsilcileri ve yönetim kurulu,  AK Parti Anamur Kadın Kolları Başkanı Funda Çop. Anamur Müftüsü Zeynel Abidin Çınar, Komşu Mağazaları sahiplerinden Nezir Arslan, Anamur Halkı şube çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

 Mağazanın açılış konuşmasını Komşu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı  Nezir Arslan yaptı.

Arslan konuşmasında, “ Komşu Mağazası olarak bölgemizde hizmete giren Komşu Kids Bebek & Çocuk giyim mağazamızın açılışında bizleri kırmayıp davetimize katılım sağlayan başta Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe,  başkan yardımcıları, meclis üyeleri,  S.T.K temsilcileri siyasi parti temsilcileri ve Anamur’umuzun değerli halkı hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ederim. Mağazamız Komşu olarak sizlerin hizmetine açtığımız 0-14 yaş arası çocuklarımız için gerekli olan her şeyi bulabileceğiniz Komşu Kids Bebek & Çocuk giyim mağazası bundan böyle siz Anamur başta olmak üzere civar bölgelerine hizmet verecek en büyük çocuk mağazası ile tanıştırmaktan onur ve gururluyum. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımızla birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kurum olarak bu güne kadar verdiğimiz hizmet bundan sonrada böyle devam edecektir. Anamur’a hayırlı olsun der saygılarımı sunarım’’ dedi.

Anamur  Belediye Başkanı Mehmet Türe’de, “ Ben öncelikle Komşu mağazasının sahiplerini kutluyorum. “ Kendilerini yeni tanıdığımız Komşu mağazası sahiplerinden Nezir Beye İlçemize açtığı bu işyerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca, Hanımeli İhtiyaç bankamızın açılışında bizlere destek olan ve yine Anamur Belediye sporumuza can suyu niteliğinde bir destek verdiği içinde ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışanlara da seslenen Başkan Türe, ‘’Çalıştığınız kurum ekmek yediğiniz işyeriniz sizin namusunuzdur. İşyerinize sahip çıkınız. Gün birlik olma günüdür. Bu duygularla mağazamızın Anamur’ a sahiplerine ve çalışanlara hayırlı olmasını dilerim” ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından düzenlenen açılışta Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu ile Anamur  Merkez Camii İmam Hatibi Mehmet Gümüş’ün okuduğu duanın ardından katılımcılar ile birlikte kesilen kurdele kesiminden sonra  Komşu Kids açılışı gerçekleştirildi.

Erdemli Ajans olarak Komşu Mağazasının Anamur ilçesinde açtığı ‘’Komşu Kids’’ e hayırlı olsun diliyoruz.  

erdemli ajans komşu komşu kids anamur nesir arslan
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu