Erdemli Tiyatroyu Çok Sevdi
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli Tiyatroyu Çok Sevdi

Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu “ocak” isimli yeni oyunuyla seyirci karşısına çıktı

Erdemli Tiyatroyu Çok Sevdi
Bu içerik 2024 kez okundu.

Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu “Ocak” adlı yeni tiyatro oyunuyla bir kez daha perdelerini araladı. Vatandaşların artık yeni oyunları iple çektiğini belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı vatandaşlara teşekkür ederken “Erdemli tiyatroyu sevdi” diyerek şehir tiyatrocularını tebrik etti.

Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu yeni oyunuyla yeniden sahne dedi. Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde bu kez de “Ocak” adlı tiyatro oyununu sergileyen Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları vatandaşları tiyatro bağımlısı haline getirdi. Erdemli’de sergilenen oyunların tümüne yoğun bir ilgi gösteren vatandaşlar bir diğer oyunu iple çeker hale geldiler. Diğer şehirlerden de talep gören oyunlar büyük beğeni topluyor.

27 Mart Dünya Tiyatrolar günü münasebetiyle yeni bir oyunla seyirci karşısına çıkan şehir tiyatrosu oyuncularını Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu tebrik etti. Tiyatro Bildirisini Kültür Müdürü Kamil Boran’ın okuduğu tiyatro oyunundan önce bir teşekkür konuşması yapan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’yi kültür ve sanat şehri haline dönüştürmek için yaptıkları çalışmaların semeresini görmenin mutluluğu içinde olduklarını ifade etti. Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibi oyuncuları ve oyunu izlemeye gelen vatandaşlara teşekkür eden Başkan Tollu,  “Halkımız tiyatroyu sevdi. Her oyunumuz kapalı gişe oynuyor. Emeği geçenlere, ilgi gösterenlere teşekkür ederim. Bu vesileyle de dünya tiyatrolar gününü kutlarım” diyerek sözlerini tamamladı.

Oyunlarının gördüğü büyük ilgiden ziyadesiyle memnun olduklarını dile getiren Erdemli Belediyesi Tiyatro Eğitmeni Deniz Sandalcı da, gece gündüz çalışarak ve çok emek harcayarak Erdemli’de güzel bir hava yakaladıklarını söyledi. Oyunlarına gösterilen ilginin bunu çok açık bir şekilde ortaya koyduğunu ifade eden Sandalcı, “tiyatro seyircinin sahip çıkmasıyla büyüyen ve devam eden bir sanattır. Seyirci sahip çıktıkça bizler yeni oyunlar sergilemeye devam edeceğiz” dedi.

Ocak adlı tiyatro oyunun her Cuma saat 19.00’da Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde sahneleneceği bildirildi. 

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu tiyatro
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu