Filenin Aslanları Sponsor Arıyor
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıFilenin Aslanları Sponsor Arıyor

Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulu’nun 3 senedir il birincisi olan erkek voleybol takımı Bölge müsabakalarına gitmek için sponsor arıyor.

Filenin Aslanları Sponsor Arıyor
Bu içerik 2891 kez okundu.

Erdemli Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulu Müdürü Ali Rıza Erden yaptığı açıklamada şunları kaydetti; İlçemiz, Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulu olarak, Yıldız Erkeler Voleybol müsabalarında,t akımımız 2014-2015 eğitim öğretim yılında Mersin de il birincisi olarak, Antalya-Alanya da yapılan Bölge Grup Müsabakalarında ilimizi temsil etmiş ve Grup maçlarında ikinci olmuştur.

2015-2016 eğitim öğretim yılında okulumuz Yıldız Erkeler Voleybol Takımı Mersin de yine il birincisi olarak, Kayseri-İncesu da yapılan Bölge Grup Müsabakalarında ilimizi temsil etmiş ve Grup maçlarında yine ikinci olmuştur.

2016-2017 eğitim öğretim yılında Yıldız Erkeler Voleybol Takımımız Mersin de il ikincisi olmuş, geçen yıllar il birincisi olması nedeniyle grup maçlarına katılmaya hak kazanmış ve Muğla-Dalaman da yapılan Bölge Grup Müsabakalarında ilimizi temsil etmiş ve grup maçlarında bu yılda ikinci olarak ilimize dönmüştür.

Ayrıca okulumuzun Küçükler Erkek Voleybol Takımı bu yıl ilde birinci olmuş, 28 Mart 2017-01 Nisan 2017 tarihleri arasında Karaman da yapılacak Bölge Grup Şampiyonasında ilimizi temsil edecektir. Bu takımımız inşallah bu yıl ve gelecek yıllarda grup maçlarını geçerek yarıfinal ve hatta final maçlarında ilimizi temsil edecek potansiyele sahiptir.

Bu maçlarda bugüne kadar, öğrencilerimizin barınma, yemek ve yol masraflarını karşılamak için, okulumuzun Okul-Aile Birliği bütçesi yeterli olmadığından, Erdemli Belediyesi başta olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Erdemli Ticaret Odası, Erdemli Ziraat Odası ve bazı iş adamlarımızın destekleriyle masraflarımızı karşıladık. Belediye Başkanlarımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Oda Başkanlarımıza ve İş Adamlarımıza bu konuda teşekkür ediyoruz.

Ancak sürekli olarak bu maçlara gittiğimizden, öğrencilerimizin masraflarını karşılamakta güçlük çekmekteyiz. Bu konuda Erdemli de bulunan İş adamlarımızdan destek bekliyor, bize sponsor olmalarını istiyoruz.

Göstermiş oldukları başarıdan dolayı öğrencilerimi, Beden Eğitimi Öğretmenimi tebrik ediyor, bizleri yalnız bırakmayan Okul-Aile Birliği Başkanımıza ve tüm personelime katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki maçlarında takımımıza başarılar diliyorum. Biz inanıyoruz ki, “Filenin Arslanları” Bölge Birinciliği, Yarı Final ve en kısa zamanda Türkiye Şampiyonluğunu bizlere yaşatacaktır.”

Erdemli Ajans olarak Filenin Aslanlarına ve emeği geçenleri tebrik ediyor, mutlaka hayırsever işadamlarımızın sponsor olacaklarına inanıyoruz.

erdemli ajans arpaçbahşiş atatürk ortaokulu filenin aslanları voleybol erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu