Hacı Özkan ‘Evet’ İçin Erdemli’de
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHacı Özkan ‘Evet’ İçin Erdemli’de

Evet Kampanyası için Erdemli'de çalışmalarına devam eden AK parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan “Avrupa güçlü Türkiye istemiyor’’ dedi.

Hacı Özkan ‘Evet’ İçin Erdemli’de
Bu içerik 5845 kez okundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Avrupa karşısında güçlü sözü dinlenen bölge lideri rolünü üstlenecek Türkiye istemediğini söyledi.

16 Nisan Halk oylaması kapsamında beraberinde il başkan yardımcısı Ali Gölcük, Erdemli ilçe başkanı Mehmet Topçu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Erdemli Ziraat Odası,  Erdemli Belediyesi ve Memur-Sen Erdemli Temsilciliğini ziyaret eden Hacı Özkan,  ‘’Güçlü Türkiye ve güçlü millet için kararımız evet. Sizleri de referandumda evet demeye davet ediyorum’’ dedi.

Anayasa değişikliği kapsamında çalışmalar yürüttüklerini belirten Hacı Özkan kurum ve STK temsilciliklerine yönelik ilk ziyaretini Erdemli Ziraat Odası (EZO)’ya yapan Özkan’a ilçedeki çiftçilerin sorunlarını oda başkanı Rasim Şahin ile oda Meclis Başkan Vekili Ahmet Çalışkaner dile getirdi. Başta ilçenin ana geçim kaynaklarından domatesin para etmemesi ve Üçtepe Mahallesinde arazilerine tapu alamayan çiftçilerin sorunlarını dile getirdiler.  Meclis Başkanvekili Çalışkaner, Hacı Özkan’a yöresel kıyafetlerden şalvar armağan etti.

16 Nisan’da yapılacak olan halk oylamasının sadece bir oylama olmadığını dile getiren Özkan, ‘’16 Nisan günü vereceğimiz ‘’Evet’’ oyu ile dünya lideri olma yolunda emin adımlar atacak olan Lider Türkiye’nin temellerini atacağız. Hepimiz iyi biliyoruz ki, şer ve terör odakları ülkemizin önünü kesmek için var güçleri ile çalışmaktalar. Avrupa çevresinde güçlü bölgesinde sözü geçen lider bir Türkiye istemiyor. Biz 16 Nisanda yapacağımız oylama ile lider ülke Türkiye’nin temellerini atacağız. Bizim hedefimiz de 2023 batının hedefi de 2023. Bu tarihte yer altı ve yer üstü zenginlikleri gün yüzüne çıkartarak  zengin ve ekonomisi güçlü bir Türkiye ortaya çıkartmak istiyoruz ki batı bundan korkuyor ve önümüzü kesmek için her türlü fitne engellemeleri yapmaya çalışıyor’’ dedi.

Erdemli Belediyesini de ziyaret eden Hacı Özkan, belediye başkanı Mükerrem Tollu’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 16 Nisan halk oylaması hakkında belediye başkanı ve meclis üyelerine bilgi veren Özkan, 16 Nisan günü verilecek ‘’Evet’’ oyu ile yeni Türkiye’nin inşasının temellerinin atılacağını belirtti.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tollu, hizmet konusunda hiçbir sıkıntılarının bulunmadığını belirterek ‘’İşimiz gücümüz halkımıza en iyi hizmeti sunmak bunu da halkımızın desteği ile yapıyoruz’’ diye belirtti.

Özkan, Memur-sen Erdemli temsilciliğini ziyaret ederek  sendika temsilcisi Hasan Sungur’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

erdemli ajans hacı özkan evet kampanyası ak parti mersin
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu