Memur-Sen'den Erdemli’de 'Evet' Kampanyası
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıMemur-Sen'den Erdemli’de 'Evet' Kampanyası

Memur-Sen genel merkezi tarafından Erdemli ilçesinde "Memur-Sen'e davet, tercih evet" programı düzenlendi.

Memur-Sen'den Erdemli’de 'Evet' Kampanyası
Bu içerik 2793 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Erdemli Kültür Merkezi'nde düzenlenen program Kur’anı Kerim tilaveti ile başladı.  Açılış konuşmasını ev sahibi olarak  Memur-Sen Erdemli İlçe Başkanı Hasan Sungur yaptı.

Sungur konuşmada, "150 yıldır bize medeniyet, insan hakları, demokrasi diye pazarlanan zihniyetin içinin ne kadar boş olduğunu bütün dünya birlikte seyrediyoruz. Bu zihniyeti bize pazarlayan kişilerin, kendi kutsallarını yeri geldiğinde kendi ayaklarıyla çiğnediklerini, kendi ağızları ile yediklerini hep birlikte gördük" dedi.

Programa katılan AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu da yaptığı konuşmada, "15 Temmuz'u yaşayan bir ilçe başkanı kardeşiniz olarak, Rabbim düşmanıma vermesin. Öyle bir geceyi yaşatmasın. İşte masada beceremediklerini en son bu milletin tankıyla tüfeğiyle, silahıyla, uçağıyla bomba yağdırarak, mermi yağdırarak, bu milletin birliğini beraberliğini bozmaya çalıştılar. Bu nedenle 16 Nisan referandumu çok önemli" diye konuştu.Eğitim Birsen Genel Başkan Yardımcısı Hasan Yalçın Yayla ise "Sendikacılık sadece mali ve özlük hakları adı altında faaliyet yapmak değil, böyle bir emek örgütü değil, aynı zamanda özgürlüklerin de merkezi olması gereken, özgürlüklerin, hakkın ve hukuku koruması gereken bir yer olduğunu unutmayın. İşte Memur-Sen böyle bir yerdir. Sadece mali haklarımızı savunan değil, milli ve manevi özgürlük alanlarımıza dahil ne varsa hepsi için mücadele eden bir yapıyız" şeklinde konuştu.Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı İdris Baykan ise dünyanın yeniden kurulduğunu ifade ederek, "Sadece Türkiye değil, dünya yeniden kuruluyor. Bu dünyanın yeniden kurulması sürecinde Türkiye olarak kendimizi korumazsak bize biçilen rolü, birilerinin bize biçtiği rolü oynamak durumunda kalır, birilerinin kurduğu oyunda oynamak zorunda kalırız. Ama oyunu artık biz kuracağız, oyunu biz oynayacağız" diye konuştu.Baykan, "Medeniyetin yeniden inşasında bizler olmamız gereken noktada olursak Allah'ın izniyle, Avrupa birliği fiilen çöktü. Amerika Trump'ın sayesinde çökecek, en büyük umudumdur. Biz 16 Nisanda medeniyetin yeniden inşasına güçlü bir şekilde 'evet' dersek, ceddimiz gibi yeniden daha yaşanılabilir, daha adil, daha mükemmel bir dünyanın hareketine varlığına katkı sunmuş olacağız" şeklinde konuştu.

 

 

erdemli ajans memursen
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Erdemli’de Bayram Trafiği
Erdemli’de Bayram Trafiği