GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-03-2017 17:01   Güncelleme : 16-03-2017 19:51

Sıcak Asfalt Hamlesi Erdemli’yi Sarıyor

Erdemli Belediyesi asfalt ekibi ilçenin en eski okulu konumundaki Erdemli Lisesi civarında sıcak asfalt çalışması yaptığı bildirildi

Sıcak Asfalt Hamlesi Erdemli’yi Sarıyor

Erdemli genelinde sıcak asfalt çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü bildiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “İlçemizin kaliteli bir görünüme sahip olabilmesi ve vatandaşlarımızın kaliteli bir yaşam sürdürülebilmesi için 7/24 durmadan çalışıyoruz ” dedi.

Erdemli’de sıcak asfalt hamlesi sürüyor. İlçenin dört bir yanını sıcak asfaltla sarıp sarmalayacaklarını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ihtiyaç olan her yere anında müdahale edilerek çalışmalar yapıldığını kaydetti.

Erdemli’yi göreve başladıkları ilk yıldan bu yana karış karış asfalt hizmetleriyle ördüklerini söyleyen Belediye Başkanı Tollu, ekiplerin Erdemli Lisesi civarındaki yollarda sıcak asfalt çalışması yaptığını belirtti. Asfalt çalışmaları konusunda belediye olarak çok sıkı çalıştıklarını vurgulayan Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü:

KİMSE MERAK ETMESİN. SÖZ VERDİĞİMİZDEN DAHA FAZLASINI YAPACAĞIZ

“Belediye olarak asfaltlama hizmeti konusunda rakip tanımıyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirerek daha fazla yeri asfaltla buluşturmak için gayret sarf ediyoruz. Birçok mahallemizi sıcak asfaltla tanıştırdık. Bu konuda son derece ciddi çalışmalara imza atıyoruz. Erdemli sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere sıcak asfalt hizmetini götürüyoruz. Erdemli’nin yayla mahalleleri de dahil asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız. Her zaman söylediğim bir sözü yine vurgulamak istiyorum; vatandaşımızın içi rahat olsun söz verdiğimizden daha fazla hizmeti gerçekleştireceğiz.”

Sıcak asfaltın Erdemli’nin kaliteli görünümü için çok önemli bir hizmet olduğunun altını çizen Tollu, Erdemli’yi her alanda geliştirdikleri gibi yol hizmetinde de en üstlere taşıyacaklarını söyledi.

AdminAdmin