Gülle görevi Başer'e devretti
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıGülle görevi Başer'e devretti

TEMA Erdemli’de Nöbet Değişimi

Gülle görevi Başer'e devretti
Bu içerik 3382 kez okundu.

TEMA Vakfı Erdemli Gönüllü Temsilciliğinde nöbet değişimi yaşandı. Haluk Gülle’nin sağlık problemleri nedeni ile bırakmak zorunda kaldığı 9 yıldır yürüttüğü TEMA Vakfı Erdemli temsilcilik görevine temsilci yardımcısı Murat Başer getirildi.

Murat Başer’in göreve getirilmesi ile ilgili TEMA Erdemli evinde tören düzenlendi. Törene Mersin il sorumlusu Perihan Saydanpazarbaşı ile çok sayıda TEMA görnüllüsü katıldı.

Ülke genelinde 650.000’i aşkın gönüllüsüyle birlikte yaşam anlamına gelen toprağa, yaprağa ve bayrağa  sahip çıkan TEMA Vakfı’nı temsil etmenin büyük sorumluluk olduğunu belirten yeni TEMA Vakfı Erdemli İlçe Sorumlusu Murat Başer, “TEMA’nın en büyük gücü her zaman gönüllüleri olmuştur. Sahip olduğu doğal varlıkları ile Erdemli’de sürdürülebilir yaşamı korumak üzere gönüllü ekibim ile birlikte var gücümüzle çalışacağız. Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA ve Genç TEMA gruplarını oluşturarak, ilçemizdeki gönüllü sayımızı artırıp, ilçemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız. Bunun için de her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Herkesi TEMA gönüllüsü olmaya ve destek vermeye çağırıyoruz” dedi.

TEMA Vakfı eski Erdemli Gönüllü temsilcisi Haluk Gülle beyin en üst seviyeye çıkarttığı hizmeti zirveye çıkartma gayreti içinde olacaklarını belirten Başer, ‘’Haluk Gülle ağabeyimle yaklaşık 10 yıldır birlikte bu görevin içindeyiz. Görevden ayrıldı ancak yine beraberiz o bizim ağabeyimiz, kendisine sorup danışacağımız çok şeylerimiz var. Şimdiye kadar verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz’’ diye konuştu.

Haluk Gülle de yaptığı teşekkür konuşmasında, 9 yıldır yürüttüğü TEMA Vakfı Erdemli Gönüllü Temsilciliği görevini yardımcısı Murat Başer’e devretmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. TEMA tek amacının toprağı, yaprağı ve bayrağı kendine rehber adinerek gelecek nesillere bu sevgiyi aşılamak olduğunu kendilerinin de Erdemli’de bunu yapmaya çalıştıklarını belirtti.  

TEMA Vakfı Mersin il temsilcisi Perihan Saydanpazarbaşı da hizmetlerinden dolayı Haluk Gülle’ye teşekkür ederek yeni görev yazısını Murat Başer’e teslim ederek başarılar diledi. Görev değişim töreni sonrası anı fotoğrafı çektirildi.

erdemli ajans erdemli tema görev değişimi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Erdemli’de Bayram Trafiği
Erdemli’de Bayram Trafiği