ESİAD Başkanı Hasan Şen, 'Güçlü bir Erdemli için güç birliği yapmalıyız'
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıESİAD Başkanı Hasan Şen, 'Güçlü bir Erdemli için güç birliği yapmalıyız'

Erdemli Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD) Başkanı Hasan Şen, ilçenin tarım, turizm ve ekonomide güçlü olması için ortak akılla güç birliği yapılması gerektiğini söyledi.

ESİAD Başkanı Hasan Şen, 'Güçlü bir Erdemli için güç birliği yapmalıyız'
Bu içerik 2826 kez okundu.

Erdemlinin her konuda cazibe merkezi olduğunu vurgulayan Şen, ‘’İlçemizin her konuda önünün açılması için dernek olarak sektörlere yönelik projeler hazırlıyoruz. Arzumuz güçlü bir ilçeyi meydana getirmek, ortak akılla ilçeyi ayağa kaldırmak için güç birliği yapmalıyız. Bu çalışmalarımızla hem ilçemize sahip çıkacağız hem de sosyal yapıyı güçlendirmiş olacağız. Bu nedenle de ilçeye zaman geçirilmeden Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kurulmasını istiyoruz. ESİAD olarak biz Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin kurulması  için gerekli çalışmayı yapıp dosyamızı ilgili bakanlığa sunduk’’ dedi.

Erdemli’ye Tarım İhtisas Sanayi Bölgesi kurulması konusunda  fizibilite çalışmalarında ESİAD olarak bütün işlemlerin takibini yaptıklarını belirten başkan Hasan Şen, ‘’Bu konuda kaymakamlık, belediye başkanlığı ve milletvekillerimizle görüşerek bu konunun olmazsa olmazımız olduğunu ilettik. Erdemli Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin kurulması için gerekli dosyamızı hazırlayıp ilgili bakanlığa gönderdik. Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için gerekli takibi sağlayacak derneği de kurarak yönetimini de oluşturduk. Bu konuda  çalışmaların hızlanması amacıyla tüm gayretlerimizi gösteriyoruz’’ dedi.

ESİAD’ın yeni yönetimini de belirleyerek ilçe ekonomisinin güçlenmesi başta olmak üzere bir dizi çalışmalar başlattıklarını ifade eden Hasan Şen, Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin ilçe kurulmasının şart olduğunu, organize sanayinin kurulmasıyla bölgedeki tarımsal birçok ürünün  değer kazanacağını kaydetti. 

erdemli ajans esiad hasan şen
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu