Sıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Erdemli Belediyesi Akdeniz Mahallesinde sıcak asfalt çalışmaları yapıyor

Sıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor
Bu içerik 1641 kez okundu.

Erdemli Belediyesi olarak planlı ve programlı şekilde sıcak asfalt hizmetini sürdürdüklerini belirten Başkan Tollu, başka kurumlarca yapılan alt yapı çalışmalarının bitmesiyle sıcak asfaltta atağa kalktıklarını söyledi.

Erdemli Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda alt yapısı biten yerlere anında sıcak asfaltı serdiklerini belirten Başkan Tollu, bu yıl Erdemli sınırları içerisinde sıcak asfaltla tanışmamış mahalle bırakmayacaklarını dile getirdi. Havaların ısınmasıyla birlikte Erdemli Belediyesi asfalt hizmetlerine hız vereceğini ifade eden Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Erdemli Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalktık. Bütün eksiklikler tespit edilmiş durumda ve çok yakında hepsini çözüme kavuşturacağız. Bu konuda vatandaşlarımızdan biraz sabırlı olmalarını bekliyoruz. Söz verdiğimiz üzere Erdemli sınırları içerisinde asfaltlanmamış yol bırakmayacağız. Vatandaşlarımızın bunda zerre kadar şüphesi olmasın. İhtiyaç olan her yere asfalt hizmetini götüreceğiz.”

Erdemli’nin gelişmesi ve gözde bir turizm ilçesi olması için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren Tollu, bunun için ciddi bir gayret sarf ettiklerini bu çalışmaların da bu amaca hizmet ettiğini söyleyerek sözlerini noktaladı.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğünden alınan bilgilere göre yol açma, genişletme ve sıcak asfalt  çalışmalarının birçok mahallede eş zamanlı devam ettiği öğrenildi. 

erdemli ajans sıcak asfalt erdemli belediyesi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Erdemli’de Bayram Trafiği
Erdemli’de Bayram Trafiği