Helal Sana Başkan!!
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHelal Sana Başkan!!

Şehitlerini ve Gazilerini Unutmayan Geleceğe Güvenle Bakar

Helal Sana Başkan!!
Bu içerik 2675 kez okundu.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu şehit ailelerine ziyaret ediyor. Şehit ailelerini asla yalnız bırakmayacaklarını söyleyen Başkan Tollu, “başlattığımız bu anlamlı programla şehit ailelerimizin derdini derdimiz bilerek her türlü ihtiyaçlarını gidereceğiz, onlar emredecek biz yapacağız” dedi.

Erdemli Belediyesi şehit ailelerini unutmamak ve unutturmamak adına sırayla şehit ailelerini ziyaret programına devam ediyor. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ülkücü şehit Ali Gücüş’ün ailesini ziyaret etti. Ziyarette Kur-an-ı Kerim okundu ve dualar edildi. Şehitlerimizin aileleri önce Allah’a sonra bize emanet diyen Başkan Tollu, şehidin babasına şehitler için belediye tarafından hazırlatılmış olan bir tablo, Kur-an-ı Kerim, Türk Bayrağı ve çiçek takdim etti.

Daha önceden canını seve seve bu vatan için feda etmiş Ülkücü Şehit Ali Gücüş’ün evinin tadilatını yaptıklarını hatırlatan Başkan Tollu, Ali Gücüş gibi vatan sevdalıları sayesinde rahat yaşadıklarını söyledi. Bu vatan üzerinde yaşayan herkesin şehitlere minnet borcu olduğunu vurgulayan Tollu, “Onlar bizim geleceğimiz için, bu vatanın bekası için canlarını hiç çekinmeden verdiler. Bizim onlar için, onların aileleri için yaptıklarımız, onların bu vatan için yaptıklarının yanında hiçbir şey ifade etmez. Elbette onları geri getiremeyiz ama en azından onları unutmadığımız bilinsin istedik. Biz, şehitlerimizle gurur duyuyoruz. Belediye olarak gazi ve şehit ailelerimize hizmetlerimiz devam edecektir” diyerek sözlerine son verdi.

Şehit ailesi de Başkan Tollu’ya kendilerini her zaman hatırlayıp ihtiyaçlarını giderdiği için teşekkür ettiler.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu