Başkan Hizmetleri Yerinde Takip Ediyor
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBaşkan Hizmetleri Yerinde Takip Ediyor

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, her gün hizmet yerlerini gezerek denetleme yapıyor.

Başkan Hizmetleri Yerinde Takip Ediyor
Bu içerik 1981 kez okundu.

Erdemli Belediyesinin Sarıyer Mahallesinde yaptığı parke çalışmalarını inceleyen ve vatandaşlarla sohbet eden Erdemli Belediye Başkanı Tollu, Erdemli’nin yüz yıldır alamadığı hizmeti kendi dönemlerinde aldığını söyledi.

Erdemli Belediyesinin hizmet atağı Sarıyer Mahallesinde sürüyor. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu mahallede yapılan çalışmaları denetledi. Erdemli Belediyesinin her alanda hizmeti atağının hız kesmeden devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli tarihinde görmediği hizmeti kendi dönemlerinde gördüğünü vurguladı.

Tüm hizmetlerde öz sermaye kullanmaya son derece önem verdiklerini ifade eden Başkan Tollu, yaptıkları hizmetlerde bugünü değil gelecek yüz yılı planladıklarını dile getirdi. Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Bazı kimseler diyor ki bu kadar geniş yollara ne gerek var. Biz Erdemli’nin geleceğini inşa ediyoruz. Uzak yakın demeden tüm mahallelere hizmetleri adaletli bir şekilde dağıtıyoruz. Sarıyer mahallesinin sokakları parke döşendikçe güzelleşiyor. Mahallelerin güzelleşmesi demek Erdemli’nin güzelleşmesi demektir.Yakın zamanda çalışmaların tamamlanmasıyla yapılan hizmetler daha net ortaya çıkacak. Biz hizmeti yaptıktan sonra yapılan hizmetleri korumak ve kollamak vatandaşlarımızın görevidir. Buraya harcanan tek kuruş bile milli sermayedir.”

TOLLU: “SÖZ VERDİĞİMİZDEN DAHA FAZLASINI YAPACAĞIZ”

Hizmet yerlerinde karşılaştığı vatandaşlarla sohbet eden ve çay içen Başkan Tollu, “içiniz rahat olsun azimle çalışarak Allah’ın izniyle Erdemli’yi zirvelere taşıyacağız. Söz verdiğimizden daha fazla hizmeti yapacağımızdan hiç endişeniz olmasın” dedi.

Yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, bu zamana kadar çivi çakılmayan mahallelerinde böylesine büyük bir hizmet atağı gerçekleştirdiği için Başkan Tollu’ya teşekkürlerini sundular. Belediye ekiplerinden alınan bilgilere göre Erdemli’nin birçok mahallesinde yol ve parke çalışmalarını eş zamanlı olarak sürdürdüğü öğrenildi. 

erdemli ajans mükerrem tollu erdemli belediyesi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
Keçeden Şal Yaptılar
Keçeden Şal Yaptılar
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”