AK Parti’nin uç beyleri ‘Evet’ için toplandı
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAK Parti’nin uç beyleri ‘Evet’ için toplandı

AK Parti Erdemli ilçe başkanlığı Öğretmenevinde ‘’Mahalle başkanları Evet kampanyası için istişare ve eğitim toplantısı’’ düzenledi.

AK Parti’nin uç beyleri ‘Evet’ için toplandı
Bu içerik 2792 kez okundu.

İlçe Başkanı Mehmet Topçunun başkanlığında gerçekleştirilen toplantının  gündem başlığını ise 16 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek olan ‘’Cumhurbaşkanlığı sistemi referandumu’’ oluşturdu. Yemekli gerçekleştirilen toplantı dua ve saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunması ile devam etti. Toplantının açış konuşmasını ilçe başkanı Mehmet Topçu yaptı. Topçu, konuşmasında mahalle başkanlarına çok değerlisiniz  çünkü sizler  ‘’Partimizin uç beylerisiniz’’ dedi.

Mahalle temsilcilerimiz bölgesindeki tüm sıkıntıları bizlere bizler de gerekli mercilere iletiyoruz diyen Topçu, ‘’Bölgesindeki sorunları gerçek manada bilen ve teşhisini de koyacak olanlar siz uç beyleridir. Sizler partimizin en önemli kademesinde görev yapıyorsunuz. Bizler bunun bilincindeyiz. Teşkilatımızın olmazsa olmazı sizlersiniz ’’ diye konuştu.

Önümüzde çok önemli bir halk oylaması yani referandum var diyen Topçu, 16 Nisan tarihinde referandum var. Bu halk oylaması ülkemiz için dönüm noktası olacak bir referandumdur. Bu vesile ile bizler teşkilat mensupları olarak sizlerle istişareli bir şekilde yürüteceğiz. Referandum çalışmalarımızı 25 Şubatta Cumartesi günü Ankara Arena stadında startı verilecek. Bizler mahallelerimizde nasıl bir çalışma yapabiliriz bunun eğitimini ve istişaresini burada yapacağız. Çalışmalarımızı nasıl en üst seviyeye çıkartabilir iz’i konuşacağız burada. Bu toplantı ve eğitim çalışması hızlı bir çalışmayı da ortaya koyacak donamını sizlere sağlayacak’’ diye kaydetti.

Toplantı ilçe başkanı Mehmet Topçu’nun açış konuşmasının ardından basına kapalı devam etti.  

erdemli ajans ak parti erdemli ilçe başkanlığı mehmet topçu evet kampanyası
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu