Sarıyer’de Parke Sevinci
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSarıyer’de Parke Sevinci

Erdemli Belediyesi, parke yol hizmetine devam ediyor. Belediye ekipleri, Sarıyer Mahallesinde yolları parkeye dönüştürüyor.

Sarıyer’de Parke Sevinci
Bu içerik 2727 kez okundu.

Erdemli Belediyesi parke yol ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan ve uzak yakın demeden Erdemli’nin her mahallesini parkeyle donatacaklarını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Tollu, “Ekiplerimiz Sarıyer mahallesinde yoğun bir şekilde çalışıyor” dedi. Erdemli Belediyesinin yol hizmeti atağının hız kesmeden devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’nin tarihinde görmediği hizmeti kendi dönemlerinde gördüğünü vurguladı.

Tüm hizmetlerde öz sermaye kullanmaya son derece önem verdiklerini ifade eden Başkan Tollu, belediye olarak hizmette sınır tanımadıklarını ancak tasarruftan da taviz vermediklerini dile getirdi.

En uzak yerleşim bölgeleri dâhil tüm mahallelere parke döşediklerini ve döşemeye devam edeceklerini ifade eden Tollu, belediye ekiplerinin Sarıyer mahallesinin tüm sokaklarında parke çalışmasına devam ettiğini belirtti.

Yakın zamanda çalışmaların tamamlanmasıyla mahallelerin güzel bir görünüme sahip olacağını bildiren ve vatandaşların yapılan hizmetlere sahip çıkması gerektiğine dikkat çeken Tollu, “İhtiyar, genç, çoluk, çocuk demeden el ele vererek ve azimle çalışarak Allah’ın izniyle Erdemli’yi zirvelere taşıyacağız. Bize hizmet etmek, sizlere de bu hizmetlere sahip çıkmak düşer ” dedi.

Yapılan açıklamada belediye ekiplerinin, Erdemli’nin birçok mahallesinde yol ve parke çalışmalarını eş zamanlı olarak sürdürdüğü belirtilirken, birçok mahallenin ilk defa parke yol ile tanıştığının da altı çizildi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu sarıyer
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı