Kargıpınarı Camii Yepyeni Oldu
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKargıpınarı Camii Yepyeni Oldu

Erdemli Belediyesi ekipleri Kargıpınarı Merkez Camisinin boya, badana ve tadilat işlemlerini yaptı.

Kargıpınarı Camii Yepyeni Oldu
Bu içerik 2627 kez okundu.

İbadethanelerin temiz ve bakımlı olarak vatandaşlar tarafından en iyi şekilde kullanabilmesi için çalıştıklarını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ortak kullanım alanı olan okul, cami ve Kur-an Kurslarının her türlü hizmet ihtiyacını anında karşıladıklarını söyledi.

Kargıpınarı Mahallesi Merkez Camiinde kapsamlı bir bakım çalışmasına imza atan Erdemli Belediyesi ekipleri camiinin boya–badana ve tadilat işlemlerinin yanı sıra çatısına da su yalıtımı yaptılar. İbadethanelerin kendileri için çok önemli olduğuna değinen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, vatandaşın huzurlu bir şekilde ibadetlerini yapabilmeleri için Kargıpınarı merkez camiinde kapsamlı bir çalışmaya imza attıklarını söyledi. Erdemli sınırları içerisine yer alan tüm okul, cami ve Kur-an Kurslarına aynı hizmeti sunduklarını hatırlatan Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Vatandaş odaklı hizmet anlayışımız gereği huzurlu bir ibadet için camilerimize birçok hizmet götürüyoruz. Belediye bünyesinde oluşturduğumuz cami temizleme timi ilçemizdeki tüm camileri temizlemeye devam ediyor. Bunun yanı sıra tüm camilerimizin bahçelerini düzenliyoruz.

Parke döşenmesi gereken yerlere parke döşüyoruz, ağaç dikilmesi gereken yerlere ağaç dikiyoruz. Oturma grupları ve kamelyalar yapıyoruz. Bunun yanında boya badana ve tadilat işlerini de yapıyoruz. Ekiplerimiz şimdi de Kargıpınarı Merkez Camiinde çalışmalarını sürdürüyor. Sadece camilere değil, kuran kurslarına ve okullara da aynı hassasiyetle yaklaşarak hizmet sunuyoruz.”

 

Erdemli’de her konuda kapsamlı bir hizmet atağı başlatarak şehrin her köşesini ilmek ilmek işlediklerini söyleyen Başkan Tollu, şimdiye kadar yapılan hizmetlerin, yapılacak olan hizmetlerin aynası olduğunu söyledi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu