Ağlıca'ya Meydan Yapılıyor
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAğlıca'ya Meydan Yapılıyor

Erdemli Belediyesi, Esenpınar mahallesine bağlı Ağlıca mevkiine meydan yapıyor.

Ağlıca'ya Meydan Yapılıyor
Bu içerik 1125 kez okundu.

Meydanda çocuk oyun grupları, fitness spor aletleri, basketbol sahası, kamelyalar ve düğün salonu yer alıyor. Tüm Mahallerde ihtiyaç olan hizmetlerin acil olarak yapıldığını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Ağlıca’ya da bu kapsamda güzel bir meydan yapmaya başladıklarını söyledi.

Erdemli’nin her köşesini hizmete doyuracaklarını vurgulayan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu kapsamda Belediye ekiplerinin şehrin her köşesinde hummalı bir çalışmaya imza attığını söyledi. Yapılan projeyle Ağlıca olarak bilinen yerleşim yerinin de artık bir meydana sahip olacağını belirten Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “ Çalışmalar tüm hızıyla sürdürülüyor. Bu proje tamamlandıktan sonra Ağlıca sakinleri çocuk oyun grubu, fitness aletleri, basketbol sahası, kamelya ve oturma gruplarının yer aldığı bir meydana sahip olacak. Bu proje kapsamında bir de düğün salonu yapacağız.Sadece meydan olarak değil Ağlıca'nın diğer hizmet ihtiyaçlarını da yerine getireceğiz. Belediye olarak üretirken tasarruf eden bir kurum olarak çalışıyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerde kullanılan malzemelerin tamamına yakınının üretimini ve montajını Belediyemizin kendi marifetiyle yapıyoruz. Kaliteli ve nitelikli hizmeti vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz.”

HER YERE EŞİT HİZMET

Açıklamasında Ağlıca'nın bir mahalle olmadığını belirten Tollu, buna rağmen az sayıda da olsa burada insanların yaşadığını ve bu insanların da hizmeti hak ettiğini vurgulayarak, belediye politikasının "Nerede insan, orada belediye" olduğunu söyledi. Başkan Tollu, hizmet götürmede her yere eşit hizmet hizmet ilkesi ile hareket ettiklerini kaydetti.

Yapılan çalışmaların da vatandaşlar tarafından takdirle karşılandığını ifade eden Tollu, vatandaşın memnuniyetini görmenin kendilerini ayrıca motive ettiğini söyledi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu ağlıca
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu