Hizmet Her Yerde
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHizmet Her Yerde

Tollu, “Erdemli merkezden Torosların Zirvesine kadar insan olan heryere hizmet götürüyoruz”

Hizmet Her Yerde
Bu içerik 1991 kez okundu.

Erdemli Belediyesi, Batısandal Mahallesinde büyük bir projeye imza atıyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Belediye ekiplerinden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Erdemli’yi hak ettiği noktaya taşımak için yoğun bir çalışma sürdürdüklerini söyleyen Başkan Tollu, “yaptığımız çalışmalarla Erdemli, yaşanabilir mahalleleriyle kendisinden söz ettiren bir şehir olacaktır” dedi.

Erdemli Belediyesinin mahallelerde sürdürdüğü kapsamlı hizmet atağı devam ediyor. Batısandal mahallesinde yapılan çalışmalarla büyük bir projeye imza atıyor. Belediye yetkililerinden alınan bilgilere göre, proje kapsamında kır düğün salonu, otopark, çocuk parkı, piknik alanı yapılması, sağlık ocağı ve anaokuluna bahçe düzenlemesi gibi hizmetler yer alıyor.

TOLLU: “ERDEMLİ EN İYİ HİZMETİ ALMAYI HAK EDİYOR”

Parke ve ağaçlandırma çalışmalarının da devam ettiği projenin Batısandal sakinlerinin en birincil hakkı olduğuna vurgu yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapılan bu projenin sadece Batısandal mahallesinde değil, Erdemli’nin bütün mahallelerinde uygulandığını ve uygulanmaya devam edeceğini söyledi. Görevlerinin Erdemli’yi hak ettiği noktaya en kısa sürede çıkarmak olduğunu dile getiren Başkan Tollu, “bunun için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu bağlamda Batısandal Mahallesinde çalışmalarımız sürüyor. Kır düğün salonu en yakın sürede hazır hale gelecek. Bunun yanında otopark ve çocuk parkında da sona yaklaşıldı. Piknik alanı ve ağaçlandırma çalışmalarının tamamlanmasıyla çok mükemmel bir hizmet gerçekleştirilmiş olacak. Erdemli her alanda en iyi hizmeti almayı hak ediyor, biz de bunun için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz” dedi.

BELEDİYE EN UZAK YERLERE BİLE HİZMET GÖTÜRÜYOR

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve ekip şeflerine talimatlar veren Başkan Tollu, yoğun bir çalışma performansı sergileyen belediye çalışanlarına da özverili çalışmaları için teşekkür ederken, Erdemli Belediyesinin en uzak yerlere bile en iyi hizmeti yaptığını ve yapmaya da devam edeceğini vurguladı.  

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu batısandal
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu