GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-06-2022 19:11

Vivense Erdemli’de

Genç girişimciler İç Mimar Atıl Gürsoy ve Grafik Tasarımcı Mustafa Aytuğ Eker tarafından Mobilya ve Dekorasyon Mağazası Vivense Erdemli’de hizmete girdi.

Vivense Erdemli’de

Alata Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde Kıbrıs Şehitleri Parkı karşısındaki adresinde hizmete giren Vivense Erdemli’nin açılış törenine Erdemli Kaymakamı Avni Kula, KKTC Milletvekili Prof. Dr. Talip Atalay, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, AK Parti İlçe Başkanı Serdal Kaya, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin, İyi Parti İlçe Başkanı Hakan Ak, Ülkü Ocakları İl Başkanı Yavuz Akgül, Ülkü Ocakları Erdemli İlçe Başkanı Behçet Yıldız, Erdemli Esnaflar Odası Başkanı Halil Metik, Erdemli Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmet Erdoğan, Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Erman Eker, İş ve siyaset dünyasından birçok isim ve davetliler katıldılar.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli Kaymakamı Avni Kula ve KKTC Milletvekili Prof. Dr. Talip Atalay’ın hayırlı olsun konuşmalarının ardından protol tarafından kurdale kesilmesiyle mağazanın açılışı gerçekleştirildi.

Erdemli’de Bosh Adem olarak tanınan işadamı Adem Gürsoy’un İç Mimar oğlu Atıl Gürsoy ile Eker ailesinin Grafik Tasarımcı oğulları Mustafa Aytuğ Eker’in birlikte açtıkları Vivense Erdemli Mağazasının, bir mobilya mağazasından çok daha fazlası olduğu müşterilerini dekorasyon konusunda hayallerini gerçekleştirecekleri Erdemli’de bir ilk olan  konsepte hizmet vereceklerinin altını çizdiler.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin