GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-05-2022 13:22

Vefalı Çiftçiye Verilen Madalya Ağlattı

Mersin’in Erdemli ilçesinde Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na bağışta bulunan çiftçiye Erdemli Kaymakamı Avni Kula, kaymakamlık makamında düzenlenen törenle teşekkür madalyası verdi.

Vefalı Çiftçiye Verilen Madalya Ağlattı

Madalya takdim töreninde konuşan Kaymakam Avni Kula, ‘’Allah devletimize güç verenlerden razı olsun. Durali Çevik beyefendi Türk Silahlı Kuvvetlerimizin savaş gücünün arttırılmasına katkıda bulunmak için Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na önemli miktarda bağışta bulundu. Vakfımız bu değerli bağışçımıza teşekkür madalyası ve beratı ediyoruz’’ dedi.

Hayırsever Durali Çevik’te duygulanarak yaptığı konuşmasında” Fakir bir ailenin çocuğuyum. Uzun yıllar ticarette çalıştım. Hamd olsun Allah bize böyle bir fırsat verdi. Önce vatan önce asker diyerek silahlı kuvvetlerimize böyle bir destekte bulunmayı kendime borç edindim. Allah kabul etsin, inşallah ömrüm yettiği müddetçe daha çok yapmaya çalışacağım” diye belirtti.  

Törende TSK Vakfının Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet Karadeniz ile Erdemli Fahri Tanıtım Kurulu Başkanı Refik Oğuz hazır bulundu.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin