Topçu, “Referandumda Erdemli’yi Mersin Birincisi Yapacağız. Erdemli Evet Diyecek”
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıTopçu, “Referandumda Erdemli’yi Mersin Birincisi Yapacağız. Erdemli Evet Diyecek”

AK Parti Erdemli İlçe Başkanlığı daraltılmış divan toplantısını Erdemli Öğretmenevinde gerçekleştirdi.

Topçu, “Referandumda Erdemli’yi Mersin Birincisi Yapacağız. Erdemli Evet Diyecek”
Bu içerik 4054 kez okundu.

Divan Başkanlığını AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Ali Gölcük yaparken Mustafa Süzer, Ahmet Arı Dölek ve Harun Kılıç Divanı Kurulu üyeliklerini yaptılar. Divan Başkanı Ali Gölcük katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek önümüzdeki referandumda Mersin’de Evet çıkaracaklarını söyledi.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu’da yaptığı konuşmada göreve geldiklerinden bu yana çok önemli mesafe katetiklerini belirterek 2017 yılına çok hızlı başladıklarını mahalle toplantıları yaptıklarını belirterek, “Referandumda çok iyi bir performans sergileyerek, mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev gezerek sıkılmadık el bırakmayacağız. Erdemli’yi Mersin’in en çok evet çıkaran ilçesi yaparak CumhurBaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edeceğiz. Milletvekillerimiz ve Bakanımızla ile birlikte Erdemli’ye en iyi hizmeti getirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Parti Teşkilatımızla birlikte “Evet” kampanyasının startını verdik. Çalışmalarımız başladı. Mahalle toplantıları ile başladığımız kampanyaya ilçe yönetimimiz, kadın Kollarımız ve gençlik kollarımızla birlikte koordineli bir şekilde çalışacağız. Erdemli “Evet” diyecek.” Dedi.

AK parti Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezen Merdin’de yaptığı konuşmada, başkanlığa geldiğinden bu yana hızlı bir çalışma temposuna girdiklerinin altını çizerek şunları söyledi, “Başkan olduktan sonra gerek yönetimin kurulması, mahalle başkanlıkları seçilmesi, sandık kurullarının oluşturulması, yeni üye kayıtlarımız ve kapı kapı gezerek yaptığımız üye ziyaretleri, kurum ziyaretleri, mahalle toplantıları düzenleyerek çok yoğun çalıştık. Referandum öncesi hazırlıklarımızı bitirmiş bulunmaktayız. Bayanlarımız özverili bir şekilde çalışmaktadır. İstiklal, istikbal ve istikrar için daha güçlü bir Türkiye için evet diyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından Divan Toplantısı basına kapalı olarak devam etti. Toplantıya AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Mehri Bilgen, İl Başkan yardımcısı Ali Gölcük, İl Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Süzer, Yılmaz Ateş, AK parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezer Merdin ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları başkanı Ahmet Arı Dölek ve yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

erdemli ajans ak parti erdemli mehmet topçu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
Keçeden Şal Yaptılar
Keçeden Şal Yaptılar
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”